F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Strona 1 z 2 1 2

Chusteczki czyszczące AF SAFE TISS DRY

Chusteczki czyszczące AF SAFE TISS DRY - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO00458

Komplet 200 sztuk bezpyłowych papierowych chusteczek do czyszczenia sprzętu komputerowego i biurowego. Nadają się do stosowania łącznie z pianką AF Foam-Clene.


Chusteczki czyszczące AF PC CLENE TUBE

Chusteczki czyszczące AF PC CLENE TUBE - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO00460

Pojemnik zawierający 100 sztuk nasączonych specjalnym preparatem ściereczek ogólnego zastosowania. Skutecznie oczyszczają powierzchnie różnego rodzaju sprzętu komputerowego i biurowego.


Płyn czyszczący AF SCREEN-CLENE 250 ml

Płyn czyszczący AF SCREEN-CLENE 250 ml - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO00461

Specjalnie opracowany preparat czyszczący w płynie do ekranów monitorów CRT, TFT i LCD oraz filtrów monitorowych i powierzchni szklanych. Nie zawiera alkoholu ani innych substancji mogących uszkodzić wrażliwą powłokę ciekłokrystaliczną.


Płyn do nalepek AF LABEL CLENE 200ml

Płyn do nalepek AF LABEL CLENE 200ml - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO00464

Płyn do bezpiecznego usuwania nalepek z różnych powierzchni. Dokładnie usuwa pozostałości po kleju nie niszcząc czyszczonej powierzchni (np. lakierowanych książek, opakowań, itd.). Pojemnik z praktyczną szczoteczką usprawniającą usuwanie naklejek.


Pianka czyszcząca AF FOAM CLENE

Pianka czyszcząca AF FOAM CLENE - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO00465

Antystatyczna pianka do czyszczenia plastikowych, metalowych i innych powierzchni zewnętrznych sprzętu komputerowego i biurowego. Doskonale nadaje się również do czyszczenia tapicerki oraz dywanów. Po naniesieniu pianki na czyszczoną powierzchnię zaleca się stosowanie chusteczek AF Safetiss lub AF Safecloths.


Pianka uniwersalna AF MAXI CLENE

Pianka uniwersalna AF MAXI CLENE - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO01490

Antytstatyczna pianka o wzbogaconej recepturze do czyszczenia powierzchni silnie zabrudzonych. Przeznaczona do plastikowych obudów, mebli biurowych, wykładzin dywanowych itp. Preparat niepalny o właściwościach antystatycznych.


Płyn do wałków drukarki AF PLATEN CLENE

Płyn do wałków drukarki AF PLATEN CLENE - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO01495

Preparat do czyszczenia wałków prowadzących papier w drukarkach, faksach, kopiarkach. Środek usprawnia pracę urządzenia poprzez oczyszczenie i zwiększenie przyczepności rolek.


Chusteczki czyszczące AF SCREEN CLENE DUO DRY & WET 20pairs

Chusteczki czyszczące AF SCREEN CLENE DUO DRY & WET 20pairs - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO01739

Zestaw 20 par ściereczek nasączonych specjalnym preparatem oraz suchych, do czyszczenia ekranów monitorów CRT, TFT oraz LCD, jak również filtrów monitorowych.Chusteczki nie zawierają alkoholu oraz innych, szkodliwych dla ekranów ciekłokrystalicznych substancji. Sposób użycia: delikatnie przetrzeć powierzchnię ekranu najpierw ściereczką nasączoną a następnie wytrzeć suchą (uwaga: nigdy nie należy mocno pocierać ekranu TFT ani LCD!).


Chusteczki czyszczące AF SCREEN CLENE TUBE

Chusteczki czyszczące AF SCREEN CLENE TUBE - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO11342

Dozownik w tubie Screen-Clene Tub Dispenser zawiera 100 nasączonych chusteczek do czyszczenia ekranu.


Sprężone powietrze AF SUPERDUSTER 300 ml

Sprężone powietrze AF SUPERDUSTER 300 ml - image

Producent: AF [AFA] Kod producenta: AFASRO11344

Sprężone powietrze Superduster Super Power o największej mocy wydmuchu powietrza. Jeden krótki podmuch wystarczy na oczyszczenie powierzchni ze wszystkich zanieczyszczeń.


Pianka czyszcząca SEVEN Computer Hardware 400ml

Pianka czyszcząca SEVEN Computer Hardware 400ml - image

Producent: SEVEN Connect-Line [SEV] Kod producenta: SEVSRO05110

Pianka do czyszczenia sprzętu komputerowego (myszy, klawiatury, obudowy, głośniki i obudowy monitorów..) oraz biurowego.


Ściereczka TRACER LCD/TFT Cleaning microfibre

Ściereczka TRACER LCD/TFT Cleaning microfibre - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO11559

Ściereczka z wysokiej jakości (grubej) mikrofibry do czyszczenia i polerowania monitora, optyki oraz innych powierzchni szklanych. Doskonale sprawdza się w użyciu na sucho jak i w połączeniu ze środkami czyszczącymi marki Tracer (Płyn do LCD). Wymiary: 24 x 24 cm


Płyta czyszcząca TRACER CD/DVD, Blu-Ray

Płyta czyszcząca TRACER CD/DVD, Blu-Ray - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO16506

Płyta czyszcząca wyposażona w specjalnie wyprofilowane szczoteczki zapewniające skuteczne i bezpieczne czyszczenie optyki w napędach CD-ROM / DVD-ROM.


Sprężone powietrze TRACER Air Duster 400ml

Sprężone powietrze TRACER Air Duster 400ml - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO16508

Sprężony gaz doskonale czyści i usuwa kurz z trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych takich jak: klawiatury, obudowy komputerowe, drukarki, faksy itp. Bardzo prosty w użyciu, a dzięki dokładanej kapilarnej rurce możliwe jest precyzyjne skierowanie silnego strumienia gazu w zabrudzone miejsce.Dostępny również w wersji podręcznej(100ml.) i ekonomicznej(600ml).


Chusteczki czyszczące TRACER LCD TUBE 100 pcs

Chusteczki czyszczące TRACER LCD TUBE 100 pcs - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO20130

Zestaw nawilżonych ściereczek w tubie do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, w tym monitorów LCD, wyświetlaczy PDA, telewizorów oraz telefonów komórkowych. Praktyczny dyspenser ułatwia wyjmowanie pojedynczych chusteczek i chroni pozostałe przed wyschnięciem.Dostępne również 50 suchych / 50 nawilżonych oraz w wersji czyszczenia plastiku.


Płyn czyszczący TRACER LCD/TFT 100ml

Płyn czyszczący TRACER LCD/TFT 100ml - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO20131

Płyn do LCD Tracer to profesjonalny preparat czyszczący przeznaczony do usuwania zabrudzeń z monitorów, optyki oraz wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Unikalna receptura gwarantuje kryształowy przejrzystość czyszczonych powierzchni bez śladów i smug. Nie zawiera alkoholu ani żadnych innych składników mogących uszkodzić powłokę ochronną, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla najbardziej wymagających urządzeń.Dostępny również w wersji ekonomicznej (250ml.)


Pianka czyszcząca TRACER LCD/TFT 200 ml

Pianka czyszcząca TRACER LCD/TFT 200 ml - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO30835

Pianka do LCD Tracer to wysokiej jakości środek do czyszczenia ekranów ciekłokrystalicznych LCD, TFT, notebooków, PDA i innych powierzchni szklanych. Dodatkowym atrybutem jest potrójne działanie preparatu: rozpuszczanie zabrudzeń, działa antybakteryjne i antystatyczne, co znacznie poprawia i wydłuża efekt czyszczenia.Dostępny również w wersji podręcznej(100ml.)


Pianka czyszcząca TRACER LCD/TFT 100 ml

Pianka czyszcząca TRACER LCD/TFT 100 ml - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO33235

Pianka do LCD Tracer to wysokiej jakości środek do czyszczenia ekranów ciekłokrystalicznych LCD, TFT, notebooków, PDA i innych powierzchni szklanych. Dodatkowym atrybutem jest potrójne działanie preparatu: rozpuszczanie zabrudzeń, działa antybakteryjne i antystatyczne, co znacznie poprawia i wydłuża efekt czyszczenia.Dostępny również w wersji ekonomicznej(100ml.)


Sprężone powietrze TRACER Air Duster 600ml

Sprężone powietrze TRACER Air Duster 600ml - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO33237

Sprężony gaz doskonale czyści i usuwa kurz z trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych takich jak: klawiatury, obudowy komputerowe, drukarki, faksy itp. Bardzo prosty w użyciu, a dzięki dokładanej kapilarnej rurce możliwe jest precyzyjne skierowanie silnego strumienia gazu w zabrudzone miejsce.Dostępny również o pojemności podręcznej(100ml.) i standardowej(400ml.)


Chusteczki czyszczące TRACER LCD 100 mini

Chusteczki czyszczące TRACER LCD 100 mini - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASRO41017

Wilgotne chusteczki czyszczące przeznaczone są do pielęgnacji monitorów LCD i TFT, laptopów, palmtopów. Działają antystatycznie i bakteriobójczo. Ulegają biodegradacji - produkt przyjazny dla środowiska


Strona 1 z 2 1 2

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.