F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Głośniki TRACER 2.1 Supreme

Głośniki TRACER 2.1 Supreme - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO09674

Głośniki SUPREME to popularny zestaw przeznaczony dla użytkowników oczekujących produktu o atrakcyjnym wzornictwie i korzystnej cenie. Wykonanie subwoofera i satelitów z drewna gwarantuje dobrą jakość dźwięku.


Głośniki TRACER 2.1 Hi-Cube TRG-495

Głośniki TRACER 2.1 Hi-Cube TRG-495 - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO40813

Głośniki HI-CUBE to flagowy zestaw przeznaczony dla użytkowników oczekujących produktu o atrakcyjnym wzornictwie i korzystnej cenie połączony z rewelacyjnym dźwiękiem pochodzącym z drewnianego subwoofera i drewnianych satelit.


Głośniki TRACER 2.1 Code

Głośniki TRACER 2.1 Code - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO43790

Głośniki Tracer Code to eleganckie głośniki dla wszystkich szukających zestawu głośnikowego z dodatkowym głośnikiem niskotonowym w rozsądnej cenie. Te głośniki to nie tylko ładny wygląd - regulacja wysokich tonów oraz basów pozwala na dostosowanie dźwięku do własnych preferencji.


Głośniki TRACER 2.1 City

Głośniki TRACER 2.1 City - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO43807

TRACER CITY to kolejna odsłona z serii głośników 2+1. Model ten stanowi idealny kompromis pomiędzy dobrymi prametrami i atrakcyjną ceną. Nie jest istotne czy chcesz grać, oglądać filmy czy też słuchać muzyki - ten model zaspokoi twoje potrzeby.


Głośniki TRACER 2.1 Dominator

Głośniki TRACER 2.1 Dominator - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO43889

TRACER DOMINATOR to drewniane głośniki 2+1 gwarantujące wysoką moc (35W) i dobrą jakość dzwięku przy zachowaniu rozsądnej ceny. Model sprawuje się bardzo dobrze nie tylko podczas grania i oglądania filmów, ale również podczas słuchania muzyki. Dodatkowa regulacja tonów wysokich i niskich gwarantuje możliwość dostosowania głośników do własnych preferencji.


Głośniki TRACER 2.1 Omega BLUE USB

Głośniki TRACER 2.1 Omega BLUE USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO44981

Głośniki 2.1 TRACER OMEGA to nowoczesna technologia zamknięta w niepozornej formie.Sprzęt wyróżnia się ciekawą, nietuzinkową stylistyką wyróżniającą się z grupy.Urządzenie występuje w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: niebieskim oraz pomarańczowym.


Głośniki TRACER 2.1 Brazz BLUETOOTH

Głośniki TRACER 2.1 Brazz BLUETOOTH - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO45197

Głośniki Brazz BT to multimedialny zestaw przeznaczony dla użytkowników oczekujących produktu o unikalnym wzornictwie i korzystnej cenie w połączeniu z rewelacyjnym dźwiękiem pochodzącym z drewnianego subwoofera i drewnianych satelit. Zestaw pozwala na komunikację za pośrednictwem wbudowanego modułu Bluetooth. Dzięki modułowi kart SD, portowi USB czy modułowi radia FM nie ma konieczności włączania komputera aby wykorzystac multimedialny potencjał. W wyposażeniu znajduje się pilot zdalnego sterowania pozwalający na pełną kontrolę funkcji multimedialnych. Zestaw pracuje w najpopularniejszym systemie dźwięku 2.1 (dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer). W takiej konfiguracji satelity zajmują się odtwarzaniem wysokich oraz średnich tonów, natomiast subwoofer dostarcza pełne i mocne niskie tony.


Głośniki TRACER 2.1 Yass BLUETOOTH

Głośniki TRACER 2.1 Yass BLUETOOTH - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO45496

Głośniki Yass BT to multimedialny zestaw przeznaczony dla użytkowników oczekujących produktu o unikalnym wzornictwie i korzystnej cenie w połączeniu z rewelacyjnym dźwiękiem pochodzącym z drewnianego subwoofera i drewnianych satelit. Zestaw pozwala na komunikację za pośrednictwem wbudowanego modułu Bluetooth. Dzięki modułowi kart SD, portowi USB nie ma konieczności włączania komputera aby wykorzystac multimedialny potencjał. W wyposażeniu znajduje się pilot sterowania pozwalający na podłączenie słuchawek oraz dodatkowego źródła dzwięku. Zestaw pracuje w najpopularniejszym systemie dźwięku 2.1 (dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer). W takiej konfiguracji satelity zajmują się odtwarzaniem wysokich oraz średnich tonów, natomiast subwoofer dostarcza pełne i mocne niskie tony. Moc RMS zestawu 48W (20W+2x14W).


Głośniki TRACER 2.1 Moonlight BLUETOOTH

Głośniki TRACER 2.1 Moonlight BLUETOOTH - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAGLO45607

Głośniki MOONLIGHT BT to multimedialny zestaw przeznaczony dla użytkowników oczekujących produktu o unikalnym wzornictwie i korzystnej cenie w połączeniu z rewelacyjnym dźwiękiem pochodzącym z 6,5 drewnianego subwoofera i mocnych satelit. Zestaw pozwala na komunikację za pośrednictwem wbudowanego modułu Bluetooth. Dzięki modułowi kart SD, portowi USB nie ma konieczności włączania komputera aby wykorzystac multimedialny potencjał. Zestaw pracuje w najpopularniejszym systemie dźwięku 2.1 (dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer). W takiej konfiguracji satelity zajmują się odtwarzaniem wysokich oraz średnich tonów, natomiast subwoofer dostarcza pełne i mocne niskie tony.


GŁOŚNIKI MIKADO MD-209BT 2.1/ RADIO/SD/BT BLACK/BLUE

GŁOŚNIKI MIKADO MD-209BT  2.1/ RADIO/SD/BT BLACK/BLUE - image

Producent: Everest Kod producenta: MD-209BT BLACK/BLUE

Potężny zestaw głośnikowy Mikado MD-209BT 2+1, wyposażony w dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer. Wbudowany czytnik kart SD, złącze USB 2.0 oraz Bluetooth pozwala rozszerzyć standardowe możliwości głośników o bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Dzięki wbudowanemu złączu USB można również np. naładować telefon lub tablet. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, z łatwością podłączysz bezprzewodowo urządzenia takie jak telefon, tablet czy laptop.  Połączenie przez Bluetooth to gwarancja pełnej wygody i swobody użytkowania!  Wbudowany czytnik kart SD, złącze USB 2.0 pozwalają  rozszerzyć standardowe możliwości głośników o bezpośrednie odtwarzanie muzyki z kart pamięci czy pendrive.

1 Producent MIKADO
2 Opis ogólny GŁOŚNIKI DO TELEFONU
3 Komunikacja Bluetooth
5 Kolor obudowy CZARNO - NIEBIESKI
6 Liczba głośników 3
7 Głośnik niskotonowy TAK
12 Dodatkowe informacje CZYTNIK KART PAMIĘCI, RADIO, BLUETOOTH, USB

GŁOŚNIKI REBELTEC REGGAE 2.1 BLACK

GŁOŚNIKI REBELTEC REGGAE 2.1 BLACK - image

Producent: REBELTEC Kod producenta: REGGAE

Drewniane głośniki 2.1, dedykowane do PC, notebooków, MP3, MP4, tabletów. Zasilane z USB. Moc RMS: 10W + 2 x 6W = 22W RMS subwoofer oraz dwie satelity z drewna (czarna okleina) złącze mini jack subwoofer z bass reflex pasmo przenoszenia 30Hz-18kHz pokrętło głośności (VOLUME) oraz tonów niskich (BASS) Wymiar satelit: 15,0 x 10,0 x 9,0 cm Wymiar subwoofera: 27,0 x 19,0 x 15,4 cm

1 Producent REBELTEC
2 Opis ogólny GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE
3 Komunikacja Kablowa
4 Pasmo przenoszenia 30HZ - 18KHZ
5 Kolor obudowy CZARNY
6 Liczba głośników 3
7 Głośnik niskotonowy TAK
8 Moc głośnika niskotonowego (RMS) 10W
9 Moc głośnika satelitarnego (RMS) 6W
11 Wbudowany zasilacz NIE


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.