F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Kamera A4Tech Full-HD 1080p WebCam PK-920H-1

Kamera A4Tech Full-HD 1080p WebCam PK-920H-1 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKAM43747

Kamera internetowa do montowania na notebookach lub monitorach LCD. Szeroki kąt obiektywu umożliwia swobodne korzystanie w trakcie rozmów przez intenet lub wykonywania rodzinnych zdjęć. Instalacja w trybie plug n play w systemach Windows XP/VISTA/7 i MacOS X od wersji 10.4.8.Kamera eliminuje refleksy świetlne i zmiany kolorów. Przez pracę z pełną rozdzielczość HD 1920x1080p pozwala cieszyć się z bardzo dobrej jakości przechwytywanego sygnału video.


Kamera A4Tech Full-HD 1080p WebCam PK-900H Black

Kamera A4Tech Full-HD 1080p WebCam PK-900H Black - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKAM43749

Kamera internetowa do montowania na notebookach lub monitorach LCD. Szeoki kąt obiektywu umożliwia swobodne korzystanie w trakcie rozmów przez intenet lub wykonywania rodzinnych zdjęć. Instalacja w trybie plug n play w systemach Windows XP/VISTA/7 i MacOS X od wersji 10.4.8.Kamera eliminuje refleksy świetlne i zmiany kolorów. Przez pracę z pełną rozdzielczość HD 1920x1080p pozwala cieszyć się z bardzo dobrej jakości przechwytywanego sygnału video.


Kamera LOGITECH Webcam C270

Kamera LOGITECH Webcam C270 - image

Producent: LOGITECH RETAIL [LOG] Kod producenta: LOGKAM39809

Logitech® HD Webcam C270. Łatwe w obsłudze połączenia wideo w rozdzielczości HD. Połączenia wideo o rozdzielczości HD 720p są dostępne w większości popularnych komunikatorów oraz w oprogramowaniu Logitech Vid™ HD — bezpłatnym, szybkim i prostym w obsłudze programie umożliwiającym bezpośrednie kontaktowanie się z bliskimi. Zdjęcia o rozdzielczości 3 MP (wspomagane oprogramowaniem) możesz robić jednym kliknięciem. Kamera internetowa ma wbudowane oprogramowanie, które dostosowuje ustawienia do słabego światła i dźwięków w otoczeniu, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym, co ważne.


Kamera TRACER PC Exclusive HD Rocket (HD ready)

Kamera TRACER PC Exclusive HD Rocket (HD ready) - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKAM41730

Pierwsza w ofercie marki Tracer kamera internetowa w jakości HD, wyposażona w najwyższej jakości sensor 2 Mega piksele. Wbudowany mikrofon sprawia, że nie trzeba korzystać z osobnego urządzenia w czasie internetowych konwersacji, a osobny przycisk Snap-Shot umożliwia natychmiastowe zrobienie zdjęcia bez użycia dodatkowego oprogramowania. Nie wymaga sterowników (UVC) przy jakości obrazu HD 720p, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 16 Mega pikseli. Szybkość transmisji 30 klatek/sekundę. Metalowa obudowa oraz elastyczny klips nie tylko ładnie się prezentują, ale przede wszystkim umożliwiają praktyczną instalację na każdym monitorze i obrót kamerki w dowolnym kierunku pod każdym kątem.


KAMERA IP TP-Link NC220 Day/Night Cloud WiFi/RJ45

KAMERA IP TP-Link NC220  Day/Night Cloud WiFi/RJ45 - image

Producent: TP-Link Kod producenta: NC220

Kamera cloud NC220 firmy TP-LINK to bezprzewodowe urządzenie monitorujące, pracujące w chmurze obliczeniowej, Umożliwia bezpłatną transmisję strumieniową na żywo oraz zdalny podgląd, co sprawia, że pilnowanie najbardziej wartościowych rzeczy w twoim domu lub biurze jest niezwykle łatwe, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Uzyskiwanie dostępu w dowolnym czasie i miejscu za pomocą aplikacji tpCamera Dostęp do swoich kamer możesz uzyskać wszędzie gdzie jest połączenie internetowe, za pomocą zainstalowanej na smartfonie lub tablecie aplikacji tpCamera. Niezależnie od tego czy jesteś na wakacjach, czy w drodze, zawsze możesz podglądać swój dom lub biuro na żywo. Alarm w przypadku włamania Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia na swoją skrzynkę mailową, aby niezwłocznie dowiedzieć się o zaistniałej sytuacji. Możesz robić zdjęcia i nagrywać włamywaczy, aby pomóc policji ich znaleźć i zatrzymać. Poszerzanie zasięgu sieci bezprzewodowej Kamera cloud NC220 może także pełnić funkcję bezprzewodowego wzmacniacza sygnału, co oznacza poszerzenie zasięgu do miejsc, w których umieszczona jest kamera. Łatwa instalacja Wystarczy uruchomić narzędzie konfiguracji na laptopie lub pobrać aplikację tpCamera na iPhona, iPada lub urządzenie z systemem Android, aby na bieżąco kontrolować wszystko to, na czym najbardziej ci zależy, niezależnie od czasu i miejsca. Dogodne umiejscowienie Niewielkie rozmiary urządzenia i możliwość pracy bezprzewodowej sprawiają, że możesz wybrać dowolne miejsce, w którym je ustawisz, tak aby monitorować to na czym ci zależy, np. umieszczając kamerę na pulpicie, szafce lub na suficie. Cechy: Zasięg widzenia powyżej 5m, nawet w całkowitej ciemności Kompresja w locie H.264 pozwala na dostosowanie się do dostępnej przepustowości sieci Stabilna i szybka transmisja bezprzewodowa 300Mb/s Powiadomienia przesyłane przez e-mail lub FTP dzięki funkcji wykrywania ruchu (Motion Detection) Progresywny przetwornik CMOS o wielkości 1/4 cala dający wyraźny obraz 4-krotny zoom cyfrowy, umożliwiający podgląd na dużym zbliżeniu Wbudowany mikrofon Łatwe w instalacji, konfiguracji i przeglądaniu za pomocą aplikacji tpCamera, dostępnej dla systemów iOS i Android Strona tplinkcloud.com ułatwiająca podgląd wideo i zarządzanie Przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) do szybkiej konfiguracji sieci

1 Producent TP-LINK
2 Klasa produktu MONITOR DOMU
3 Sensor CMOS
5 Rozdzielczość video 640 X 480
7 Ilość klatek/s DO 20
9 Mikrofon TAK
10 Typ złącza IEEE 802.11b/g/n, RJ-45 (10/100 BaseTX)
12 Kolor BIAŁY


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.