F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Kamera samochodowa TRACER Start (1280x720)

Kamera samochodowa TRACER Start (1280x720) - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKAM45365

Kamera Tracer Start to podstawowy rejestrator jazdy o eleganckim designie. Kamera wyposażona jest w sensor CMOS 640x480 pikseli, jednocześnie nagrywa filmy w rozdzielczości HD 720p. Kamera posiada możliwość nagrywania w pętli detekcje ruchu. Bardzo duży ekran 2,4” pozwala na podgląd nagranych materiałów, prawidłowe kadrowanie i wygodne wybieranie ustawień menu. Kamera jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna w obsłudze. Opakowanie zawiera: Kamera samochodowa Tracer Start Uchwyt z przyssawką, Kabel USB, Ładowarkę samochodową, Instrukcję obsługi.


Kamera samochodowa TRACER MobiDrive

Kamera samochodowa TRACER MobiDrive - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKAM45767

Kamera Tracer MobiDrive to podstawowy rejestrator jazdy o eleganckim designie. Kamera wyposażona jest w sensor CMOS 640x480 pikseli, jednocześnie nagrywa filmy w rozdzielczości HD 720p. Kamera posiada możliwość nagrywania w pętli detekcje ruchu. Bardzo duży ekran 2,4” pozwala na podgląd nagranych materiałów, prawidłowe kadrowanie i wygodne wybieranie ustawień menu. Kamera jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Opakowanie zawiera: Kamera samochodowa Tracer MobiDrive Uchwyt z przyssawką, Ładowarkę samochodową, Instrukcję obsługi.


Kamera samochodowa TRACER MobiRide

Kamera samochodowa TRACER MobiRide - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKAM45768

Kamera Tracer MobiRide to podstawowy rejestrator jazdy o eleganckim designie. Kamera wyposażona jest w sensor CMOS 640x480 pikseli, jednocześnie nagrywa filmy w rozdzielczości HD 720p. Kamera posiada możliwość nagrywania w pętli detekcje ruchu. Bardzo duży ekran 2,4” pozwala na podgląd nagranych materiałów, prawidłowe kadrowanie i wygodne wybieranie ustawień menu. Kamera jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Opakowanie zawiera: Kamera samochodowa Tracer MobiRide Uchwyt z przyssawką, Ładowarkę samochodową, Instrukcję obsługi.Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.