F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Strona 1 z 3 1 2 3

Klawiatura A4TECH EVO Stilo Black PS/2

Klawiatura A4TECH EVO Stilo Black PS/2 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA10167

Najprostsza klasyczna klawiatura A4Tech w kolorze czarnym. Działanie klawiatury oparte jest na wysokiej jakości membranie dotykowej.


Klawiatura A4TECH EVO Slim Ultra USB

Klawiatura A4TECH EVO Slim Ultra USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA10242

Pierwsza kompaktowa klawiatura multimedialna A4tech w wersji mini w ofercie A4Techa. Dzięki swoim rozmiarom, pozwoli zaoszczędzić miejsce na biurku. Zestaw dodatkowych 7 klawiszy multimedialnych ułatwi korzystanie z rozmaitych aplikacji.


Klawiatura A4TECH EVO Numeric Pad USB

Klawiatura A4TECH EVO Numeric Pad USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA10320

Jedyna w ofercie A4Techa klawiatura numeryczna, w mini rozmiarze ze zwijanym kablem USB - stworzona specjalnie z myślą o wszystkich użytkownikach laptopów.


Klawiatura A4TECH KR-85 USB

Klawiatura A4TECH KR-85 USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA19739

Klasyczna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. Elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to główne cechy tego produktu.


Klawiatura A4TECH KV-300H Grey USB

Klawiatura A4TECH KV-300H Grey USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA39976

Ultra płaska i kompaktowa klawiatura w ofercie A4Techa na USB. Nowoczesny styl ipodowy. To co ją wyróżnia to aż 2 dodatkowe porty USB, po jednym z każdej strony Ponadto technologia scyzorykowa, stosowana w notebookach oraz szeroko rozstawione wygodne klawisze.


Klawiatura A4TECH LCD-720 USB (Sun)

Klawiatura A4TECH LCD-720 USB (Sun) - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA41094

Najpopularniejsza klawiatura w ofercie A4Techa. Klasyczny elegancki i ultra-płaski design, złącze USB oraz zwiększona odporność na zalanie płynem - to główne cechy tej klawiatury.


Klawiatura A4TECH KD-600L Black USB (Blue Light)

Klawiatura A4TECH KD-600L Black USB (Blue Light) - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA41644

Multimedialna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. To co ją wyróżnia najbardziej to podświetlane na niebiesko klawisze (możliwość włączenia i wyłączenia podświetlania jednym klawiszem). Dodatkowo 10 klawiszy multimedialnych. Klasyczny, elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to dodatkowe atuty tego produktu.


Zestaw A4Tech V-TRACK 2.4G 9200F RF nano

Zestaw A4Tech V-TRACK 2.4G 9200F RF nano - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA41922

Oryginalny zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz. Elegancka klawiatura typu slim posiada 10 dodatkowych klawiszy multimedialnych, natomiast myszka wyposażona została w sensor optyczny, 3 przyciski i rolkę oraz rozdzielczość 1000 DPI. W zestawie oprócz myszy, klawiatury i odbiornika, przedłużacz do odbiornika, 2 baterie AAA i 1 bateria AA. Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. Dodatkowo możliwość zapamiętania 8 funkcji w jednym przycisku. W klawiaturze totalna nowość - klawiatura numeryczna pełniąca funkcję bezprzewodowej myszy !


Klawiatura A4TECH Notebook Touch KX-100

Klawiatura A4TECH Notebook Touch KX-100 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA42426

Klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. Klasyczny elegancki i ultra-płaski i smukły design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to główne cechy tego produktu. Dodatkowym atutem klawiatury jest 12 przycisków multimedialnych.


Klawiatura A4TECH KR-83 USB

Klawiatura A4TECH KR-83 USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA42925

Klasyczna, bardzo prosta klawiatura A4Tech. Wygodne klawisze z zaokrąglonymi krawędziami, wykonywane są w technologi laserowej. Dzięki temu klawisze nigdy sie nie blokują.


Klawiatura A4TECH KR-750 USB Black

Klawiatura A4TECH KR-750 USB Black - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA43970

Przewodowa klawiatura ze złączem USB z zaokrągonymi klawiszami dla wygody użytkowania. Doskonała do domu i biura.


Klawiatura TRACER Maverick Black USB

Klawiatura TRACER Maverick Black USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA43371

Dla sympatyków prostych i uniwersalnych rozwiązań Tracer ma propozycję nie do odrzucenia – model TRACER Maverick Black. Wyposażona w membranę dotykową i standardowe funkcje będzie świetnym uzupełnieniem domowego sprzętu komputerowego. Ergonomiczny kształt oraz lekkość sprawiają, że bardzo łatwo przeniesiesz ją z miejsca na miejsce. Klawiaturę wykończono prawie półtora metrowym kablem z wtykiem USB. Dzięki temu produkt będzie współpracować ze wszystkimi komputerami i laptopami obsługującymi ten standard.


Klawiatura TRACER Reef USB

Klawiatura TRACER Reef USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA45234

Dla standardowych, codziennych potrzeb, Tracer zaproponował ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie – model Tracer Reef USB. Klawiatura posiada 104 ergonomiczne przyciski, podobnie jak większość klawiatur tej klasy. Dzięki wykorzystaniu złącza USB, narzędzie łatwo i szybko podłączysz do praktycznie wszystkich laptopów obsługujących ten standard. Klawiatura jest stosunkowo niewielka (413x159x24.5 cm) i bardzo lekka (486g), co sprawia, że łatwo ją przenieść z miejsca na miejsce i można ją używać zarówno w pracy, w domu i podróży.


Klawiatura TRACER Shimmer USB

Klawiatura  TRACER Shimmer USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA45661

Klawiatura TRACER Shimmer to połączenie elegancji, ergonomii i solidnego wykonania. Wyposażona w membranę dotykową zapewnia wygodną obsługę, co przy wykorzystaniu trwałych materiałów gwarantuje również długą żywotność produktu. Zastosowanie ośmiu przycisków multimedialnych z pewnością ułatwi dodatkowo zarządzanie obrazem i dźwiękiem. Zaskoczy Cię niski skok przycisków, co gwarantuje cichą pracę bez budzenia w nocy lokatorów! Szczególny charakter dodaje również podświetlenie w kolorze niebieskim. Klawiaturę można prosto podpiąć przy pomocy kabla długiego na półtora metra, zakończonego wtykiem USB.


Klawiatura TRACER Luster USB

Klawiatura  TRACER Luster USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA45662

Klawiatura TRACER Luster to połączenie elegancji, ergonomii i solidnego wykonania. Wyposażona w membranę dotykową zapewnia wygodną obsługę, co przy wykorzystaniu trwałych materiałów gwarantuje również długą żywotność produktu. Zaskoczy Cię niski skok przycisków, co gwarantuje cichą pracę bez budzenia w nocy lokatorów!


Klawiatura TRACER Maverick II Black USB

Klawiatura TRACER Maverick II  Black USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA45874

Dla sympatyków prostych i uniwersalnych rozwiązań Tracer ma propozycję nie do odrzucenia – model TRACER Maverick II Black. Wyposażona w membranę dotykową, klawisze multimedialne i standardowe funkcje będzie świetnym uzupełnieniem domowego sprzętu komputerowego. Ergonomiczny kształt oraz lekkość sprawiają, że bardzo łatwo przeniesiesz ją z miejsca na miejsce. Klawiaturę wykończono 180 centymetrowym kablem z wtykiem USB. Dzięki temu produkt będzie współpracować ze wszystkimi komputerami i laptopami obsługującymi ten standard.


Klawiatura TRACER Ofis USB

Klawiatura TRACER Ofis USB - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAKLA45922

Kolejny członek rodziny klawiatur dla podstawowych potrzeb - klawiatura wyspowa Tracer Ofis USB. Model posiada bardzo elegancki i praktyczny wygląd o ciekawej fakturze, a dzięki stosunkowo lekkiej wadze, bardzo łatwo przenieść ją z miejsca na miejsce. Standardowa klawiatura posiada membranę dotykową, co w połączeniu z solidnymi materiałami daje kawał solidnego sprzętu. Całość wykończono kablem o długości 1,8 m wraz z końcówką USB, dzięki której łatwo podłączysz się do wszystkich współczesnych komputerów i laptopów.


Klawiatura A4TECH KR-92 USB

Klawiatura A4TECH KR-92 USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA46007

Klasyczna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. Elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to główne cechy tego produktu. Otwory spustowe chronią klawiaturę przed zgubnymi skutkami zalania. Regulowane pochylenie klawiatury. Lepsza wydajność i trwałość kalwisza spacji poprzez użycie systemu podówjnych śrub, sprężyn oraz drążka.


Klawiatura A4TECH KB-8A USB

Klawiatura A4TECH KB-8A USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA46008

Klasyczna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. Elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to główne cechy tego produktu. Laserowo wycięte symbole na klawiszach eliminują wycieranie. Regulowane pochylenie klawiatury. Otwory spustowe zapobiegające gromadzeniu się wilgoci w przypadku zalania klawiatury cieczą. Lepsza wydajność i trwałość kalwisza spacji poprzez użycie systemu podówjnych śrub, sprężyn oraz drążka.


Zestaw klawiatura + mysz A4TECH V-TRACK 2.4G 6100F RF NANO

Zestaw klawiatura + mysz A4TECH V-TRACK 2.4G 6100F RF NANO - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TKLA46052

Oryginalny zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz (GR-86+G9-730FX). Elegancka klawiatura typu slim posiada 10 dodatkowych klawiszy multimedialnych, natomiast myszka wyposażona została w sensor optyczny, 3 przyciski i rolkę oraz rozdzielczość 1000 DPI. W zestawie oprócz myszy, klawiatury i odbiornika, przedłużacz do odbiornika, 2 baterie AAA i 1 bateria AA. Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. Dodatkowo możliwość zapamiętania 8 funkcji w jednym przycisku. W klawiaturze totalna nowość - klawiatura numeryczna pełniąca funkcję bezprzewodowej myszy !


Strona 1 z 3 1 2 3

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.