F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Gamepad A4TECH X7-T2 Redeemer PC/PS2/PS3

Gamepad A4TECH X7-T2 Redeemer PC/PS2/PS3 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TJOY41797

Gamepad Redeemer to nowoczesne urządzenie przeznaczone do obsługi najnowszych gier zręcznościowych, sportowych i symulacyjnych na komputerach PC. Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, 12 przycisków, funkcja wibracji oraz 2 mini-joysticki czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gier zapewniając wysoki komfort obsługi i pozwalając w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy.


Gamepad A4TECH X7-T4 Snow PC/PS2/PS3

Gamepad A4TECH X7-T4 Snow PC/PS2/PS3 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TJOY41798

Gamepad Snow to nowoczesne urządzenie przeznaczone do obsługi najnowszych gier zręcznościowych, sportowych i symulacyjnych na komputerach PC. Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, 12 przycisków, funkcja wibracji oraz 2 mini-joysticki czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gier zapewniając wysoki komfort obsługi i pozwalając w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy.


Gamepad TRACER Shogun TRJ-208 PC

Gamepad  TRACER Shogun TRJ-208 PC - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY34010

Gamepad TRACER Shogun to nowoczesne urządzenie przeznaczone do obsługi najnowszych gier zręcznościowych, sportowych i symulacyjnych na komputerach PC. Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, 12 przycisków, funkcja wibracji oraz 2 mini-joysticki czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gier zapewniając wysoki komfort obsługi i pozwalając w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy.Uwaga: Gamepad nie jest bezprzewodowy (Posiada jedynie odłączany kabel).


Gamepad TRACER Red Fox BLUETOOTH PS3

Gamepad  TRACER Red Fox BLUETOOTH PS3 - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY43817

Podstawowy gamepad TRACER


Gamepad TRACER Green Arrow PC/PS2/PS3

Gamepad  TRACER Green Arrow PC/PS2/PS3 - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY43820

Podstawowy gamepad TRACER, super czuly i latwy w uzytkowaniu. Wyposazony w 4 przyciski kierunkowe 8 przyciskow standardowych i 5 przyciskow funkcyjnych. Interfejs USB (kompatybilny ze standardem1,0/1,1/2,0), Plug & Play, zgodny z systemami Windows 9x/2000/XP


Gamepad TRACER Recon PC

Gamepad  TRACER Recon PC - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY43866

Przewodowy gamepad Tracer kompatybuilny z PC. Posiada funkje TURBO i CLEAR oraz 4-kierunkowy dualpad. Długość przwodu 1,5m.


Gamepad TRACER Trooper BLUETOOTH PS3

Gamepad  TRACER Trooper BLUETOOTH PS3 - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY43869

Podstawowy gamepad TRACER


Gamepad TRACER Lizard PC/PS3/XINPUT

Gamepad  TRACER Lizard PC/PS3/XINPUT - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY45206

Przewodowy, uniwersalny kontroler kompatybilny z PC, PS3 i Android - 0,3m OTG kabel do podłączenia telefonu i 1,8m kabel do PC i PS3. Kompatybilne systemy: Microsoft® Windows® XP, Vista, 7, 8, 10 Konsola PS3 Urządzenia z systemem Android: Wszystkie wersje systemu Android (urządzenie musi obsługiwać OTG). D-INPUT i XINPUT - do obslugi gier z PS3 i XBOX dostepnych na PC


Gamepad TRACER Ghost PS3 BT

Gamepad  TRACER Ghost PS3 BT - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY45207

Bezprzewodowy kontroler Bluetooth • Kompatybilny z konsolą Playstation 3 • Wibracje • Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja z analogowymi spustami • Gumowa powłoka • 12 przycisków (4 przyciski kierunkowe) • Przycisk HOME zapewniający dostęp do menu systemowego Playstation 3 • Wbudowany akumulator litowy


Joystick RAVCORE Javelin

Joystick RAVCORE Javelin - image

Producent: RAVCORE [RAV] Kod producenta: RAVJOY45595

RAVOCORE JAVELIN to prawdziwy postrach przestworzy. Precyzyjny Joystick JAVELIN, posiadający 4 osie sterowania i 29 opcji konfiguracji komend, pozwoli nawet początkującemu pilotowi zostać legendarnym asem lotnictwa. TECHNOLOGIA „HALL SENSOR” Bezstykowe, magnetyczne czujniki pozwolą Ci uzyskać niezwykła precyzję sterowania, zwiększając jednocześnie odporność urządzenia na zużycie w dłuższym cyklu użytkowania. Wykorzystaj w grze technologię stosowaną w inżynierii motoryzacji i lotnictwa. 29 PRZYCISKÓW / 2 TRYBY Na joysticku znajdziesz dedykowane przyciski START, EJECT, FLAPS, zaś łączna ilość kombinacji, z użyciem dwóch trybów konfiguracji, to aż 29 pozycji do przypisania poleceń sterowania samolotem w każdej grze. DŹWIGNIA PRZEPUSTNICY Zwiększ realizm gry i kontroluj precyzję manewrów dzięki dźwigni przepustnicy, wygodnie osadzonej na podstawie joysticka. Koniec z nieporęcznym sterowaniem samolotem za pomocą joysticka i klawiatury jednocześnie! 8-KIERUNKOWY HAT SWITCH Dodatkowy, ośmiokierunkowy manipulator, znajdujący się na górnej części drążka, pozwoli Ci skonfigurować np. rozglądanie się po kokpicie za pomocą kciuka. Kolejne rozwiązanie, wykluczające konieczność wykorzystania myszy lub klawiatury jako drugiego urządzenia sterującego podniebną walką. SPUST Z ZABEZPIECZENIEM „FIRE LOCK” Dzięki dedykowanemu zabezpieczeniu przycisku FIRE możesz zabezpieczyć się przed przypadkowym oddaniem serii strzałów podczas wykonywania manewrów wokół obiektów lub pojazdów sojuszniczych. Nigdy więcej alertów „Friendly Fire”!Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.