F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Kierownica TRACER Drifter PC/PS2/PS3 + GRA

Kierownica TRACER Drifter PC/PS2/PS3 + GRA - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY34009

Kierownica Tracer Drifter (z grą Live for speed) należy do zaawansowanych technicznie urządzeń przeznaczonych do zastosowania w grach samochodowych, wyścigowych i symulacyjnych. Technologia Vibration Feedback, zastosowanie specjalnego antypoślizgowego tworzywa, ergonomiczne rozwiązania kształtu uchwytów i przycisków zapewniają wysoki komfort obsługi i pozwalają w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy. W kole kierownicy znajduje się 12 przycisków funkcyjnych oraz 4-kierunkowy dualpad. Dołączone pedały zapewniają pełny realizm każdej zabawy. Aby mieć 100% pewność poprawnego działania we wszystkich grach pobierz i zainstaluj zgodnie z instrukcjądodatkowe oprogramowanie >>>


Kierownica TRACER Zonda PS/PS2/PS3/PC

Kierownica TRACER Zonda PS/PS2/PS3/PC - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY39707

Kierownica Tracer Zonda należy do zaawansowanych technicznie urządzeń przeznaczonych do zastosowania w grach samochodowych, wyścigowych i symulacyjnych. Możliwość przykręcenia do blatu dodatkowo zwiększa realność doznań w trakcie gry.Technologia Vibration Feedback, zastosowanie specjalnego antypoślizgowego tworzywa, ergonomiczne rozwiązania kształtu uchwytów i przycisków zapewniają wysoki komfort obsługi i pozwalają w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy. W kole kierownicy znajduje się 12 przycisków funkcyjnych, mini-joystick oraz 4-kierunkowy dualpad. Dołączone pedały zapewniają pełny realizm każdej zabawy a w przypadku PS3 można dodatkowo poszaleć używając biegu wstecznego.Przeczytaj test Tracer Zonda w multimedialnym magazynie dla graczy eHARDWARE.


Kierownica TRACER Viper PS3/PS2/PC/(X-INPUT/D-INPUT)

Kierownica TRACER Viper PS3/PS2/PC/(X-INPUT/D-INPUT) - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRAJOY45756

Kierownica Tracer Vier należy do zaawansowanych technicznie urządzeń przeznaczonych do zastosowania w grach samochodowych, wyścigowych i symulacyjnych. Możliwość przykręcenia do blatu dodatkowo zwiększa realność doznań w trakcie gry.Technologia Vibration Feedback, zastosowanie specjalnego antypoślizgowego tworzywa, ergonomiczne rozwiązania kształtu uchwytów i przycisków zapewniają wysoki komfort obsługi i pozwalają w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy. Dzieki wsparciu X-INPUT i D-INPUT pozwala w pelni wykorzystac wszystkie gry wydane na komputery PC a oparte na XBOX.Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.