F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Mysz A4TECH EVO Opto Ecco 612D Black USB

Mysz A4TECH EVO Opto Ecco 612D Black USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS30398

Najpopularniejsza mysz A4Tech z serii Office, wyposażona w 4 przyciski, złącze USB i optyczny sensor z rozdzielczością 800DPI. Dodatkowy przycisk 2xClick umożliwia uruchomienie aplikacji zaledwie jednym naciśnięciem klawisza.


Mysz A4TECH EVO Opto Ecco 612D Silver USB

Mysz A4TECH EVO Opto Ecco 612D Silver USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS30399

Najpopularniejsza mysz A4Tech z serii Office. Dodatkowy przycisk 2xClick umożliwia uruchomienie aplikacji zaledwie jednym naciśnięciem klawisza.


Mysz A4TECH V-TRACK G9-500F-1 Black RF NANO

Mysz A4TECH V-TRACK G9-500F-1 Black RF NANO - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS40974

Najnowsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna ! Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jednym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. W zestawie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software. Ponadto oprogramowanie umożliwia zmianę czułości myszy (od 800 do 2000 DPI), trzy-trybową szybkość pracy (125-250-500 Hz), wskaźnik zużycia baterii i siły sygnału, dwukierunkową rolkę (praca w pionie i w poziomie) oraz możliwość zapamiętania sekwencji 16 ruchów w jednym przycisku. Przy pierwszym użyciu po jednym kliknięciu przycisku 2xClick następuje automatyczne przekierowanie na stronę producenta, z której instaluje się oprogramowanie. Sam sprawdź wszystkie dodatkowe funkcje.


Mysz A4TECH V-TRACK N-500F-1 Glossy Grey USB

Mysz A4TECH V-TRACK N-500F-1 Glossy Grey USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS40975

Najnowsza przewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna. Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jednym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. Przy pierwszym użyciu automatycznie instaluje się oprogramowanie po zaledwie jednym kliknięciu przycisku 2xClick.


Mysz A4TECH V-TRACK G7-360N Glossy Grey RF NANO

Mysz A4TECH V-TRACK G7-360N Glossy Grey RF NANO - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS41095

Najprostsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office, wyposażona w 3 przyciski i optyczny sensor z rozdzielczością 1000DPI. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna ! Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. W zestawie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G7 i G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software.


Mysz A4TECH V-TRACK N-60F-2 Carbon Black USB

Mysz A4TECH V-TRACK N-60F-2 Carbon Black USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS41191

Najnowsza przewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa pościel, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna. Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jednym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. Przy pierwszym użyciu automatycznie instaluje się oprogramowanie po zaledwie jednym kliknięciu przycisku 2xClick.


Mysz A4TECH V-TRACK N-350-2 Black/Red USB

Mysz A4TECH V-TRACK N-350-2 Black/Red USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS41193

Najnowsza przewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa pościel, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna. Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jedym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. Przy pierwszym użyciu automatycznie instaluje się oprogramowanie po zaledwie jednym kliknięciu przycisku 2xClick.


Mysz A4Tech V-TRACK G7-600NX-1 Black WRLS

Mysz A4Tech V-TRACK G7-600NX-1 Black WRLS - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS41203

Bardzo atrakcyjna wizualnie mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna ! Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 10 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. Ponadto po zainstalowaniu oprogramowania użytkownik ma możliwość zmiany 4 poziomów rozdzielczości (od 400, 800, 1200 aż do 2000 PDI). W zestawie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G7 i G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software.


Mysz A4TECH V-TRACK N-60F-1 Brushed Black USB

Mysz A4TECH V-TRACK N-60F-1 Brushed Black USB - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS41645

Najnowsza przewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa pościel, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna. Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jednym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. Przy pierwszym użyciu automatycznie instaluje się oprogramowanie po zaledwie jednym kliknięciu przycisku 2xClick.


Mysz A4Tech V-TRACK G3-230N WRLS

Mysz A4Tech V-TRACK G3-230N WRLS - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS42994

Najprostsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office, wyposażona w 3 przyciski i optyczny sensor z rozdzielczością 1000DPI. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna ! Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. W zestawie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G3, G7 i G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software.


Mysz A4TECH OP-720 USB Czarna

Mysz A4TECH OP-720 USB Czarna - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43754

Mysz z optycznym sensorem pracującym w rozdzielczości 800 dpi. Pracuje na większości powierzchni


Mysz A4Tech V-TRACK G3-270N-1 (Black+Grey) WRLS

Mysz A4Tech V-TRACK G3-270N-1 (Black+Grey) WRLS - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43755

Kompaktowa myszka pracująca w technologii bezprzewodowej. Zwarta, zamknięta obudowa gwarantująca wytrzymałość i odporność na zachlapania. Odległość działania do 10 metrów.


Mysz A4TECH V-TRACK G3-280A

Mysz A4TECH V-TRACK G3-280A - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43756

Bezprzewodowa mysz optyczna w technologii 2,4 Ghz (NanoRF) wyposażona w technologię synchronizacji Synch RF zapobiegająca gubieniu połączenia pomiędzy urządzeniami. Pracuje na wszystkich powierzchniach dzięki wsparciu pracy sensora V-Track która również zużywa mniej energii w pracy urządzenia. W zestawie z myszką baterie dzięki którym od razu jestes gotowy do rozpoczęcia pracy.


Mysz A4TECH V-TRACK G3-200N-1 Black

Mysz A4TECH V-TRACK G3-200N-1 Black - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43971

Bezprzewodowa mysz, którą wyróżnia innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, wnikającą głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Mysz pracuje na innowacyjnej, opatentowanej przez A4Tech technologii synchronizacji, dzięki której mysz pracuje tak płynnie jak gdyby była podłączona przewodowo.


Mysz A4TECH V-TRACK OP-540NU

Mysz A4TECH V-TRACK OP-540NU - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43986

Prosta mysz optyczna, oparta na legendarnym sensorze V-track. Działa na każdej powierzchni, doskonale się prowadzi, dzieki metalowym slizgaczom


Mysz A4TECH V-TRACK OP-550NU

Mysz A4TECH V-TRACK OP-550NU - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS43987

Brak opisu.


Mysz A4TECH V-TRACK N-708X

Mysz A4TECH V-TRACK N-708X - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TMYS44125

A4Tech N-708X to praktyczna i funkcjonalna mysz przewodowa. Mysz został utrzymana w stonowanej czarnej kolorystyce, dzięki czemu spodoba się szerokiej rzeszy odbiorców. Jej rozdzielczość możemy ustawiać w trzech zakresach 600/1000/1600 dpi. Ekonomiczna budowa urządzenia w pełni usatysfakcjonuje użytkowania zarówno w domu jak i podczas pracy w biurze. Posiada 6 przycisków, w tym 4 multimedialne.


Mysz LOGITECH B100 Optical Mouse USB OEM

Mysz LOGITECH B100 Optical Mouse USB OEM - image

Producent: LOGITECH OEM [LOB] Kod producenta: LOBMYS44003

Package Content·Mouse ·3-year limited hardware warrantyTechnical Specifications·Corded mouse·3 buttons·Optical tracking ·800 dpi sensitivity ·Cable: approximate 5’ 9” or 180 cm·USB connectivity·3-year limited hardware warranty ·Works with Windows® XP, Windows Vista® and Windows® 7


Mysz LOGITECH WRLS M705 SILVER

Mysz LOGITECH WRLS M705 SILVER - image

Producent: LOGITECH RETAIL [LOG] Kod producenta: LOGMYS09006

Z myszą Logitech® Marathon Mouse M705 nie musisz martwić się wymianą baterii przez bardzo długi czas. Używa ona mniej niż połowy energii potrzebnej porównywalnym myszom, dlatego czas działania baterii osiąga nawet trzy lata.* Miniaturowy odbiornik bezprzewodowy dołączony do myszy może być na stałe podłączony do komputera, dzięki czemu mysz jest zawsze gotowa do pracy — w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie i na tak długo, jak potrzebujesz.


Mysz LOGITECH M235 WRLS BLACK

Mysz LOGITECH M235 WRLS BLACK - image

Producent: LOGITECH RETAIL [LOG] Kod producenta: LOGMYS40969

Nowośc w ofercie. Zgrabna, estetyczna mysz, dedykowana uzytkownikom laptopów. Mysz pracuje w technologii bezprzewodowej 2,4 GHz, wyposażona w nano odbiornik.


Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.