F.H. AKMA

Komputery

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Słuchawki A4TECH EVO Earphone E6

Słuchawki A4TECH EVO Earphone E6 - image

Producent: A4TECH [A4T] Kod producenta: A4TSLU10308

Wygodne słuchawki douszne do MP3 w klasycznym wzornictwie.


Słuchawki TRACER MOBILE BT

Słuchawki TRACER MOBILE BT - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASLU44303

W poszukiwaniu uniwersalnych, dobrej jakości słuchawek Bluetooth model Tracer Mobile BT z pewnością będzie „strzałem w dziesiątkę”. Zasadniczą zaletą rozwiązania jest jego multimedialna uniwersalność, dzięki m.in. obsłudze profili HSP, HFP, A2DP oraz AVRCP. W ten sposób możesz słuchać w dobrej jakości dźwięki zarówno z komputera jak i urządzeń przenośnych, takich jak odtwarzacz MP3 czy smartfon. Wbudowane gniazdo na karty Micro SD pozwoli Ci cieszyć się nagraniami bez konieczności łączenia się z innymi urządzeniami. Dzięki odpowiedniemu zlokalizowaniu przycisków do regulacji głośności i przełączania utworów, znacznie szybciej zmienisz podstawowe ustawienia dźwięku. Lubisz grać? To super! Model komunikuje się z konsolami gier dzięki technologii Bluetooth 2.1+ EDR w zasięgu do 10 metrów od urządzenia bazowego. Wbudowany akumulator Litowo-Polimerowy 250mAh gwarantuje długi czas pracy słuchawek podczas rozmów telefonicznych lub słuchania muzyki (8 godzin) oraz pracy w trybie czuwania (do 180 godzin).


Słuchawki audio TRACER Perceptor

Słuchawki audio TRACER Perceptor - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASLU45251

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że słuchawki Tracer Perceptor to zaawansowane technologicznie, innowacyjne słuchawki stworzone dla wymagających audiofilów. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, oraz wyjątkową jakość oraz czystość dźwięku. Dzięki szczelnej konstrukcji, słuchawki nie gubią dźwięku podczas użytkowania. Dzięki komponentom wysokiej klasy, miękkim i wygodnym „poduszkom”, słuchawki nie męczą nawet przy długim użytkowaniu. Perceptor posiada 40-milimetrowe, neodymowe przetworniki, które generują mocne i wyraziste basy. Zastosowanie przewodu ze sterowaniem przystosowanym do użytkowania z telefonami komórkowymi, zwiększa użyteczność słuchawek. Przewód kablowy posiada oplot, gwarantujący m.in. łatwe zagospodarowanie go na biurku.


Słuchawki audio TRACER Urban Style

Słuchawki audio TRACER Urban Style - image

Producent: TRACER [TRA] Kod producenta: TRASLU45252

Tracer Urban Style to słuchawki o oryginalnym wzornictwie, nawiązującym do ulicznych stylów graficznych (graffiti), charakterystycznych dla miejskiej przestrzeni publicznej. Słuchawki, wyróżniając się wyglądem, oferują jednocześnie bardzo ciekawe parametry w stosunkowo niskiej cenie. Nauszne słuchawki wyposażono w 40-milimetrowe neodymowe przetworniki, dzięki którym w trakcie odsłuchu będziesz cieszyć się mocnymi i wyrazistymi basami. Zastosowane złącze umożliwi Ci podpięcie słuchawek z mikrofonem również do smartfonu, zaś oplot przewodu zagwarantuje wieloletnie użytkowanie bez ryzyka przełamania kabla. Produkt wyposażono w uniwersalny mikrofon oraz wykończono złączem minijack, dzięki czemu można podłączyć go do każdego urządzenia AUDIO.Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.