F.H. AKMA

Gry

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Kategoria:

187 Ride or Die

187 Ride or Die to produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych. Fabuła gry kręci się wokół historii miejskiego "bohatera", Bucka, młodego chłopaka, który żyje na krawędzi i ceni wyłącznie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety. Akcja 187 Ride or Die rozgrywa się w świecie przestępczym Los Angeles, rządzonym przez mentora Bucka, Dupree. Jednak chrapkę na władanie miastem ma także konkurencyjny gang kierowany przez Corteza, nieuchronnie dochodzi więc do starcia między rywalizującymi bandami. Gra oferuje niezwykle szybką akcję, pełną wyścigów i strzelanin, wzbogaconą w najciekawszych momentach spektakularnymi efektami graficznymi i dźwiękowymi. Ulice przemierzamy za kierownicą jednego z wielu pojazdów, które przygotowali twórcy - od potężnych krążowników szos począwszy, na nowoczesnych bestiach szybkości skończywszy.

12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

24: The Game

24: The Game to gra akcji z silnie zaznaczonymi elementami przygodowymi. Tytuł ten powstał na bazie kultowego serialu sensacyjnego, w Polsce znanego jako "24 godziny". Miłośników telewizyjnej produkcji zainteresuje z pewnością fakt, iż podpisana z wytwórnią Twentieth Century Fox umowa licencyjna objęła zarówno najciekawsze wydarzenia oraz lokacje, jak i znane wszystkim sympatykom serialu postaci. W grze spotykamy lub osobiście wcielamy się między innymi w Jacka Bauera (Kiefer Sutherland), Kim Bauer (Elisha Cuthbert) czy Tony'ego Almeida (Carlos Bernard). Zaprezentowane w omawianej produkcji wydarzenia rozdzielają się na kilka różnorodnych wątków. Gracz ma do wykonania około stu zróżnicowanych misji. Warto jednocześnie dodać, iż zabawa jest wyjątkowo urozmaicona. W zależności od aktualnie rozgrywanego etapu mogą pojawiać się liczne ograniczenia, np. konieczność pozostawania w ukryciu. Nie zabrakło również elementów typowych dla klasycznych przygodówek . Gracz musi na przykład wyszukiwać dowody rzeczowe czy też wyciągać odpowiednie wnioski na podstawie zdobytych informacji czy przedmiotów. W wielu miejscach konsolowy 24 przeistacza się również w typową strzelankę. Gracz może korzystać z wielu różnych typów broni - pistoletów, shotgunów, a nawet karabinów snajperskich.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

America's 10 Most Wanted

Zadanie niby proste, musisz odnaleźć i złapać lub unieszkodliwić najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców. Z drugiej strony to nie takie proste, bo to przecież największe gwiazdy świata przestępczego.Miejsce akcji - cały świat, od Afganistanu po Miami, od Paryża po wyspy Karaibskie, wszędzie jest niebezpiecznie. Wszystkie chwyty dozwolone, specjlane rodzaje broni, pełne wsparcie Armii USA, walka wręcz, tajne misje, czego możesz więcej oczekiwać. Dodatkowo niezwykły arsenał broni.

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am

Aqua Teen Hunger Force jest popularną serią filmów animowanych wyświetlanych w telewizji Cartoon Network. Twórcy serialu nadali popularnym posiłkom oferowanym w sieciach barów szybkiej obsługi antropomorficzne cechy, dzięki czemu głównymi bohaterami zostali kubek po napoju (Master Shake) i torebka z frytkami (Frylock). Na bazie serialu powstała zręcznościowa gra, w której twórcy połączyli ze sobą takie elementy rozgrywki, jak wyścigi wózków golfowych, bijatykę i grę w golfa. Fabuła gry jest właściwie jedynie pretekstem umożliwiającym rozegranie kolejnych mini gierek. Frylock zostaje przyjęty do prestiżowego klubu golfowego Jersey Pines, znajdującego się w południowym New Jersey. W szranki z nim staje zazdrosny Master Shake, który zamierza pokazać przyjacielowi, że nie jest wcale gorszym graczem i będzie w stanie pokonać Frylocka w jego własnej grze. W przypadku gry w golfa zadaniem gracza jest trafienie do dziewięciu dołków. Znajdują się one w klubie Jersey Pines i stylizowane są na miejsca znane telewidzom z serialu animowanego, jak na przykład Księżyc czy Piekło. Ale dodarcie do kolejnego dołka wcale nie jest takie proste. Aby tego dokonać trzeba się przebić przez zastępy rozmaitych przeciwników. Są to między innymi gigantyczne kraby, drzewa, skrzaty i inne. Przed każdym kolejnym dołkiem trzeba także pokonać pilnującego go bossa. W wyścigach wózków golfowych graczowi przyjdzie zmierzyć się z przeciwnikami nie tylko przy pomocy mocy akumulatorów, ale także bazooki.

12 12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Armored Core 2

Akcja gry rozpoczyna się w 67 lat po wydarzeniach znanych z pierwszego Armored Core. Fabuła ponownie koncentruje się na rywalizacji pomiędzy mega-korporacjami, które walczą ze sobą o wpływy. Najpotężniejsza z nich - Zio Matrix - wysyła na Marsa swój korpus badawczo-naukowy, aby ten skonstruował na powierzchni Czerwonej Planety instalacje, które stworzą warunki podobne do tych panujących na Ziemi. W ślad za Zio Matrix, pozostałe korporacje postanawiają zrobić to samo, co owocuje wybuchem kolejnego wielkiego konfliktu. Gracz wciela się w jednego z Ravenów, najemników którzy za odpowiednią opłatą staną po jednej ze stron. Naszą główną bronią jest tytułowy Armored Core, czyli wielki bojowy robot nad którym przejmujemy kontrolę. Na wykonanie czeka szereg misji podczas, których będziemy wykonywać zróżnicowane zadania, jak obrona instalacji naszego zleceniodawcy, niszczenie konwojów, szturmowanie wrogich pozycji itd. Do łask powraca znana z Master of Arena możliwość walki z innymi pilotami na specjalnie do tego przeznaczonych arenach. Armored Core 2 wprowadza również szereg nowości w postaci zupełnie nowych możliwości modyfikowania swojego mecha. Do naszej dyspozycji oddano jeszcze więcej uzbrojenia oraz dodatkowych części, które zwiększają naszą mobilność, wytrzymałość i skuteczność na polu bitwy. Dzięki przesiadce na nową platformę, From Software mogło wprowadzić zupełnie nową jakość w kwestii oprawy audiowizualnej.

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Armored Core 3

W Armored Core 3 opowieść skupia się na ukazaniu konfliktu pomiędzy tajemniczymi organizacjami, który wymyka się spod kontroli osoby sterującej wszystkim ważnymi aspektami wirtualnego świata ukazanego w AC3. Korporacje połączyły siły i utrzymywany od lat spokój legł w gruzach. The Controller, bo takim mianem posługuje się wspomniany władca świata, nie może sobie poradzić z tą patową sytuacją, w związku z czym zwraca się z pomocą do gracza. Ten, zasiadając za sterami jednej z maszyn bojowych zwanych mechami, musi poradzić sobie z zastanym chaosem i przywrócić wcześniejszy porządek. Nim jednak rozpoczniemy rozgrywkę konieczne jest stworzenie własnej maszyny. Dokonujemy tego w rozbudowanym edytorze, umożliwiającym dobór ramion, nóg, procesora, głowy, generatora, systemu kontroli ognia, systemu chłodzenia, a także broni, systemów obronnych oraz mechanizmu odpowiedzialnego za umiejętność przyspieszenia. Każdy element odkrywa oczywiście ważną rolę, wpływając w sposób natychmiastowy na możliwości bojowe mecha. Na potrzeby gry autorzy przygotowali około pięćdziesięciu misji, w których siejemy pożogę na taktyczną modłę. Oprócz standardowego trybu fabularnego mamy możliwość wzięcia udziału w walkach 1-na-1, toczonych na specjalnej arenie. Opcja ta składa się z coraz trudniejszych pojedynków, w których mierzymy się z siedemdziesięcioma przeciwnikami.

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Armored Core Nexus

Armored Core Nexus pozwala Graczowi zasiąść za sterami potężnego, uzbrojonego po zęby metalowego kolosa. Czeka na Ciebie blisko 150 misji, do tego oczywiście standardowe "dogfighty" na Arenie i powolne zdobywanie coraz wyższych miejsc w rankingu mechanicznych wojowników. Misje, choć dość zróżnicowane, nie są powiązane ze sobą fabularnie, nie są też zbytnio rozbudowane - niektóre z nich można ukończyć w przysłowiowym mgnieniu oka, jeżeli tylko przystąpi się do nich z odpowiednio skonstruowanym mechem. A wszystko to na dwóch płytkach: stanowiącym zasadniczy trzon rozgrywki "Evolution" oraz "Revolution", ukazującym znane misje podciągnięte pod silnik obecnego tytułu i umożliwiającym zdobycie całej masy bonusów związanych z serią: filmiki, plakaty, ilustracje, muzyczki itd. Rozgrywka doczekała się kilku nowinek. Jedną z najważniejszych jest możliwość ustawienia sterowania za pomocą obu gałek niczym w shooterach FPP. Gra stała się też nieco bardziej wymagająca, a to dzięki poprawieniu AI przeciwników oraz niektórym nowościom - przegrzanie robota pociąga za sobą utratę energii, w przypadku niektórych broni doszła konieczność przeładowywania magazynków, wyraźnie trudniej unika się wrogich ataków itd. Jednak każdy, kto już miał do czynienia z serią, wie, że jej największą atrakcją jest ogromna swoboda w konstruowaniu własnych mechów - do dyspozycji mamy tym razem aż 400 różnych części!

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Army Men: Major Malfunction

Tym razem nie stajemy w obliczu konfliktu między armią Zielonych i Brązowych. Czekające nas zadanie to zniszczenie wrogich wojsk, które przeszły na stronę zła pod wpływem głównego czarnego charakteru. Oznacza to konieczność stawienia czoła dwudziestu trzem rodzajom przeciwników. Radzimy sobie z nimi dzięki dość szerokiemu arsenałowi, zawierającemu szesnaście rodzajów broni - między innymi takie cacka jak: strzelba, miotacz płomieni czy karabin szturmowy. Zanim staniemy oko w oko z Majorem Dysfunkcją, musimy przejść ponad trzydzieści misji i pokonać rzesze wrogich żołnierzy, czyhających na okazję, by zamienić nas w kupkę stopionego plastiku.

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Astro Boy

W "Astro Boy" wcielamy się w postać Astro, robota obdarzonego ludzkimi uczuciami. Dzięki odrzutowym butom, wielkiej mocy oraz pomniejszym umiejętnościom stajemy w obronie Metro City, któremu zagraża ogromna grupa straszliwych wrogów. W międzyczasie uświadamiamy sobie, że nasza moc jest znacznie potężniejsza niż sobie to wyobrażaliśmy. Na liście naszych największych przeciwników znajdują się m.in. Magnamite, Acheron, Blue Knight i Atlas. Natomiast naszymi przyjaciółmi są: Dr. O'Shay i Zoran, a także wiele innych ludzi oraz robotów. Dzięki nim jesteśmy w stanie przeciwstawić się przeważającym siłom wroga. Przemierzając olbrzymie dzielnice Metro City walczymy z kilkunastoma rodzajami adwersarzy, a od czasu do czasu bierzemy udział w efektownych walkach z olbrzymimi bossami. Za bójki, jak i za odkrywanie sekretów otrzymujemy specjalne karty, dzięki którym zdobywamy nowe umiejętności oraz miejsca, które możemy zwiedzić. Ciekawym elementem są różnego rodzaju podpowiedzi pojawiające się na ekranie w postaci wiadomości ukazywanych na rozmieszczonych w mieście wyświetlaczach.

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Bad Boys II

Gra akcji, w której głównych bohaterów obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Fabuła Miami Takedown nie powiela wątku przedstawionego w filmie, w trakcie właściwej zabawy element ten nie odgrywa zresztą istotnej roli. Na uwagę zasługuje rozbudowany wachlarz broni. Policjanci mogą korzystać z różnorakich pistoletów, karabinów maszynowych, shotgunów, a nawet minigunów. W danym momencie sterujemy wyłącznie jedną z dwóch głównych postaci. O wyborze policjanta decyduje niestety sama gra. Pojedynki w opisywanej strzelance ukazane zostały w dość ciekawy sposób. Lowrey i Burnett mogą bowiem korzystać z licznych osłon, tak aby unikać wrogich ataków, a jednocześnie prowadzić skuteczny ogień.

12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Batman Begins

Batman Begins stanowi wierną adaptację filmu Christophera Nolana i, poza kilkoma wyjątkami, jej warstwa fabularna sztywno trzyma się tego, co zostało opowiedziane w oryginale. Głównym przeciwnikiem Człowieka-Nietoperza jest zatem Scarecrow, który ma na swoim podorędziu niemal prywatną armię. Ważną rolę w Batman Begins odgrywa skradanie i granie na emocjach dobrze uzbrojonych przeciwników. Ci bowiem obawiają się głównego bohatera, a umiejętne wykorzystywanie ich strachu stanowi tutaj klucz do sukcesu - nie stanowią oni realnego zagrożenia dla Batmana, jeśli wcześniej uda mu się przyprawić ich o zawał serca. W trakcie zabawy z pomocą przychodzą gadżety, z których większość została zaprojektowana w taki sposób, by po cichu pozbywać się przeciwników. Pewną podpowiedź dotyczącą tego, w jaki sposób należy się zachować, stanowi celownik, który zmienia swój kształt w zależności od sytuacji i elementu otoczenia lub wroga, do którego aktualnie mierzymy. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć elementów charakterystycznych dla gier akcji – Batman doskonale radzi sobie w walce wręcz, wyprowadzając kilka rodzajów ciosów pięścią oraz korzystając z kilku rodzajów kopnięć. W grze znalazło się również miejsce na efektowne pościgi, w trakcie których zasiadamy za sterami Tumblera.

12 12

Kategoria: Przygodowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Beverly Hills Cop

Niniejsza pozycja powstała w oparciu o film o tej samej nazwie (polski tytuł: Gliniarz z Beverly Hills). Owa produkcja kinematograficzna pojawiła się na srebrnym ekranie w 1984 r., a w roli głównej wystąpił Eddie Murphy. Użytkownik przybiera postać Axela Foley'a, policjanta z Detroit, który za wszelką cenę musi utrzymać się przy życiu na niebezpiecznych ulicach Los Angeles. Tytułowy stróż prawa bez żadnego wsparcia wykonuje sześć wymagających misji. Rzecz jasna w doprowadzeniu każdej z nich do końca próbują przeszkodzić mu przestępcy, często niespodziewanie pojawiający się w polu widzenia. Rozprawić się z nimi można poprzez skorzystanie z jednej z sześciu zaimplementowanych broni (m.in. pistolet, karabin maszynowy i strzelba). Ponadto nieraz trzeba znaleźć rozwiązanie nieskomplikowanego problemu logicznego i użyć niekonwencjonalnych metod śledczych, z których słynie filmowy Axel Foley. Aby wyjść cało z opresji i zaliczyć konkretne zadania powinno się uważnie przeszukać poszczególne wirtualne środowiska. Zabawa odbywa się zarówno na świeżym powietrzu (np. w ogrodzie i na ulicy), jak również w pomieszczeniach zamkniętych (m.in. w magazynie i garażu). Wszędzie tam znajdują się przedmioty (chociażby drewniane skrzynie), świetnie spełniające rolę kryjówki - pozwalają głównie na zaatakowanie przeciwnika znienacka, bądź uniknięcie jego kul.

12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Black & Bruised

Black & Bruised to wyjątkowo zwariowana i pozbawiona realistycznych rozwiązań gra sportowa, w której mamy okazję wcielić się w jednego z kilkunastu dostępnych bokserów. Autorzy przygotowali sześć podstawowych trybów rozgrywki - Singleplayer Exhibiton, Two Player Exhibition, Survival, Training, Tournament oraz Boxer's Life. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się ostatni z wymienionych trybów. Mamy bowiem do czynienia z dość rozbudowaną karierą. Co ciekawe, zadbano nawet o odpowiednią fabułę. Co więcej, toczone w karierze walki w niektórych przypadkach są w pewien sposób uatrakcyjniane. Gracz musi na przykład znokautować drugiego zawodnika w wyznaczonym przez grę czasie, czy też utrzymywać wyższy poziom energii. Gracz dysponuje stosunkowo bogatym wachlarzem zachowań. Istotny element rozgrywki stanowi możliwość zdobywania doładowań. W zależności od rodzaju wylosowanej nagrody mogą one chwilowo wzmacniać siłę uderzeń sterowanego boksera, czy nawet całkowicie uodparniać go na wybrane ataki przeciwnika. Co więcej, bonusy owe można dodatkowo rozwijać. Wyprowadzanie celnych uderzeń powoduje zapełnianie widocznego na ekranie paska. Wskoczenie na wyższy poziom owocuje możliwością odpalenia silniejszego power-upa. Wykonywanie tego typu czynności niejednokrotnie wymagane jest do osiągnięcia końcowego sukcesu. Oprawa wizualna gry prezentuje się dość nietypowo, a to dlatego, iż Black & Bruised powstał przy użyciu słynnej technologii cel-shading. W całej grze zawarto 19 bokserów, różniących się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem,ale i zachowaniem.

12 12 12

Kategoria: Walki
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Brave: The Search for Spirit Dancer

Wcielamy się w postać Brave'a - młodego Indianina, marzącego o zostaniu szamanem. Okazja do wykazania się nadarza się szybko. Pewnego dnia wioska, w której mieszka chłopiec, zostaje napadnięta przez okrutnego Wendigo, a wszyscy jej mieszkańcy wzięci do niewoli. Nasz dzielny Indianin musi odszukać legendarnego Spirit Dancera, największego szamana w historii. Tylko w ten sposób może uratować pobratymców, a przy okazji, zdobyć serce uroczej Meadow Flower. Spełnienie misji wymaga od nas przebycia wielu krain, przeżycia niejednej przygody i stawienia czoła niezliczonym wrogom. Początkowo Brave dysponuje mocno ograniczonym zestawem umiejętności (np. ciskanie kamieniami), jednak w trakcie wędrówki uczy się nowych zdolności. W tym celu odwiedzamy ukryte jaskinie i oglądamy namalowane tam obrazy. W ten sposób opanowujemy kolejne umiejętności: skoki (zwykłe i specjalne), używanie nowych broni, ujeżdżanie zwierząt, transformację w niedźwiedzia czy używanie czarów. A wszystko po to, by radzić sobie z nieprzyjaznymi istotami, w rodzaju gigantycznych pszczół, wilków, olbrzymich chrząszczy, skalnych goblinów lub górskich ogrów. W trakcie wędrówki odwiedzamy zróżnicowane krainy: nieprzebyte puszcze, rozległe pustynie, lodowe pustkowia, a nawet krainę duchów.

12 12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Buffy The Vampire Slayer: Chaos Bleeds

Oficjalna kontynuacja wydanej w 2002 roku gry przygodowo-zręcznościowej, nawiązującej do słynnego serialu młodzieżowego występującego pod tym samym tytułem (w Polsce - "Buffy: Postrach wampirów"). Podobnie jak w przypadku poprzedniej produkcji, zadbano o obecność najsłynniejszych postaci, w tym tytułowej pogromczyni wampirów, Xandera, Willow, Gilesa, Faith czy Spike'a. Aktorzy, którzy wystąpili we wspomnianym serialu użyczyli swoich głosów na potrzeby omawianej produkcji. Chaos Bleeds zawiera również całą masę dodatkowych materiałów (wywiady, zdjęcia a nawet minikomiks), które w miarę rozwoju rozgrywki można zacząć odblokowywać. Zasady zabawy pozostały praktycznie niezmienione. Chaos Bleeds, podobnie jak jego poprzednik, koncentruje uwagę gracza na efektownych starciach z udziałem tytułowych wampirów, zombiaków i innych tego typu kreatur. Sterowane postaci najczęściej staczają bezpośrednie walki wręcz, w grze pojawiają się też jednak różnorakie bronie - kusze, siekiery czy też strzelby z poświęconą amunicją. Tytułowa pogromczyni może ponadto korzystać ze swoich dodatkowych mocy, co jest szczególnie przydatne w trakcie pojedynków z silniejszymi oponentami czy niektórymi bossami. W przeciwieństwie do pierwszej części, która oferowała rozrywkę wyłącznie dla pojedynczego gracza, opisywany dodatek zawiera szereg trybów multiplayer. W pojedynkach może brać udział maksymalnie czterech zawodników. Do wyboru są takie tryby jak Domination, Versus czy Last Man Standing. Oprawa wizualna prezentuje zbliżony poziom na wszystkich trzech platformach. Podobnie jak wcześniej, szczególną uwagę przywiązano do animacji zachowań głównych bohaterów.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Canis Canem Edit

Fabuła opisywanego tytułu przenosi graczy do fikcyjnej szkoły, Bullworth Academy, wśród uczniów której znajdziemy zarówno bogatą, zepsutą młodzież, jak i osiłków skupiających się głównie nad uprzykrzaniem życia młodszym kolegom. Dla potrzeb gry stworzono rozbudowany, wielowątkowy scenariusz, który odkrywa prawdziwe, "mroczne" i skorumpowane oblicze Bullworth Academy. Posiadaczom konsol przypada rola niejakiego Jimmy'ego Hopkinsa - nastolatka, starającego się przeżyć w tych nietypowych warunkach. Na jego drodze stają jednak wrogo nastawieni nauczyciele, a także "nawiedzeni" koledzy czy mięśniacy (bully to potocznie zbir, tyran), co bardzo często prowadzi do konieczności użycia przez graczy rozwiązań siłowych (należy zrobić wszystko, aby wyjść z bójki z możliwie jak najmniejszymi obrażeniami, a bardzo często walczymy nie z jednym, a z całą grupą przeciwników). Szkolne życie to nie tylko potyczki z innymi uczniami, czy zastraszanie młodszych, ale również wycinanie rozmaitych numerów kadrze pedagogicznej, zabieganie o względy dziewczyn, itd. Do tego dochodzi także możliwość przyłączenia się do miejscowego gangu, który siłą próbuje zaprowadzić porządki w najbliższej okolicy. To wszystko składa się na nieliniową, w teorii wręcz niczym nieograniczoną rozgrywkę (wzorem produkcji z serii Grand Theft Auto). Wirtualne zmagania przenoszą graczy na obszar fikcyjnego, szkolnego kampusu. Podczas rywalizacji odwiedzamy takie miejscówki jak boisko szkolne, stołówka, hala sportowa, czy rozmaite sale lekcyjne. Kolejne wydarzenia prezentowane są z perspektywy trzecioosobowej.

12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Carmen Sandiego: The Secret of the Stolen Drums

Carmen Sandiego: The Secret of the Stolen Drums to kolejna pozycja ze słynnej serii, zapoczątkowanej w latach osiemdziesiątych XX wieku i traktującej o przygodach tytułowej bohaterki w charakterystycznym czerwonym płaszczu i kapeluszu. Adresatami owej gry są przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym, natomiast jej nadrzędny cel to przyjemne przyswajanie określonej wiedzy. Poznawanie obcych kultur oraz lekcje geografii i historii odbywają się poprzez interesującą i wciągającą fabułę.Tym razem gracz wciela się w agenta Cole'a Gannona z organizacji ACME , którego zadaniem jest złapanie złodziejki Carmen, poszukującej ośmiu legendarnych bębnów. Są one o tyle cenne, iż stanowią klucz do zdobycia wiedzy na temat sił rządzących światem. Podróżując przez dziewięć państw można dowiedzieć się na ich temat niezwykle interesujących rzeczy.
Gra byłaby nudna, gdyby miała jedynie wymiar edukacyjny. Dlatego też developerzy na każdy poziom przeznaczyli kilka starć z wrogami. Cole w trakcie walki w głównej mierze posługuje się długim kijem, który ma na wyposażeniu. Przydatna okazuje się też umiejętność cichego skradania i zachodzenia niezbyt inteligentnych strażników od tyłu, ponieważ tylko z takiej pozycji można ich zaatakować. Gdy zostanie się przez nich zauważonym, należy niezwłocznie zniknąć z pola widzenia na kilka sekund. Spowoduje to, że zapominają oni, iż kogokolwiek widzieli. Jak to w grach platformowych bywa, trzeba również nieco się powspinać, przeskoczyć kilka sporych dziur (dostępny jest podwójny skok), zawisnąć na gzymsach i przejść się po linie. Poza aspektami typowo fizycznymi, niezbędne jest też skrupulatne zbieranie gwiazdek i rozwiązywanie prostych łamigłówek (m.in. odtworzenia map widniejących na bębnach).

12 12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Chaos Legion

Chaos Legion to gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (widok TPP). Historia dwóch potężnych i walecznych szermierzy. Są nimi: Sieg Wahrheit oraz jego stary przyjaciel Victor Delacroix. Nadrzędnym celem rozgrywki jest pomoc, jaką Sieg musi udzielić swemu dawnemu kompanowi, opanowanemu przez siły ciemności. Owe zadanie należy wypełnić zanim cały świat zostanie ogarnięty przez wszechobecny chaos... Pełną wersję Chaos Legion można śmiało zakwalifikować jako ciekawe połączenie gry akcji z elementami role-playing oraz przygody. Na uwagę zasługuje tutaj świetny klimat, utrzymany w charakterystycznym gotyckim stylu (ruiny, dużo wieżyczek, korytarze, bramy, itp.). Do przejścia dostajemy 13 rozbudowanych misji (plus walka finałowa), gdzie przyjdzie nam walczyć z przerażającymi zastępami przeciwników. Jednym z najbardziej interesujących elementów gry jest możliwość przyzywania podczas rozgrywki siedmiu różnych typów demonów, które dysponują odmiennymi zdolnościami ofensywno-defensywnymi, jak również różnymi rodzajami uzbrojenia (łuki, miecze, etc.). Jako, że oponenci zawsze atakują Siega w większych grupach, pomoc przyzywanych demonów okazuje się być nieoceniona. Każda pokonana kreatura pozwala prowadzonemu bohaterowi na odzyskanie utraconych punktów życia, bądź też na jak najdłuższe utrzymywanie przy sobie wezwanego demona. Dzięki zebranym punktom doświadczenia może on przyswoić sobie szereg nowych kombosów. Na mapie możemy także znaleźć rozmaite przedmioty, pomagające w regeneracji utraconych punktów życia .

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Charlie's Angels

Występujące w grze postaci przemawiają głosami aktorek znanych z filmu (Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu), przypominają też je z wyglądu. Opisywana gra nie powiela jednak wydarzeń zaprezentowanych w kinowej produkcji. Na potrzeby omawianej gry przygotowano zupełnie oddzielny wątek. Wątek fabularny w trakcie właściwej zabawy zdecydowanie schodzi na dalszy plan, warto jednak zaznaczyć jego obecność. Aniołki Charliego muszą powstrzymać kolejnego szaleńca, który tym razem próbuje wykraść najsłynniejsze dzieła sztuki. Kluczowy punkt programu stanowią oczywiście widowiskowe pojedynki z napotykanymi przeciwnikami. Gracz ma oczywiście do wyboru trzy tytułowe agentki. Co ciekawe, aktualną postać można w każdej chwili zmienić (w trakcie rozgrywania etapu). Moduł odpowiedzialny za wyprowadzanie ciosów nie jest zbyt skomplikowany. Sterowana postać może uderzać pięścią, nogą oraz wykonywać bloki. Gracz ma w sumie do pokonania sześć stosunkowo rozbudowanych poziomów, zlokalizowanych między innymi na terenie Meksyku, na Alasce, czy w słonecznej Kalifornii. Otoczenie jest dość zróżnicowane.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Circus Maximus: Chariot Wars

Gra akcji, łącząca elementy wyścigów i bijatyki. Fabuła przenosi nas do starożytnego Rzymu, w czasy wielkich igrzysk. Wcielamy się w postać zawodnika startującego w wyścigach rydwanów. Załoga pojazdu składa się z dwóch osób, jedna jest odpowiedzialna za kierowanie końmi, a druga zajmuje się walką z innymi uczestnikami rywalizacji. W trakcie rozgrywki kierujemy tylko jedną postacią na raz z możliwością przełączenia się na drugą w dowolnym momencie. Autorzy stworzyli 22 zawodników, podzielonych na 11 zespołów. Każda z osób ma indywidualne cechy i umiejętności, znacznie wpływające na sposób rozgrywki. Na samym początku mamy dostęp tylko do najsłabszych ekip. Rywalizacja z najlepszymi jest możliwa dopiero wtedy, gdy sami zdobędziemy sławę i znajdziemy się wysoko w rankingu. Rywalizujemy na szeregu zróżnicowanych tras o takich nazwach jak: Roman Empire, Alexandria czy Coloseum. Im wyższe miejsce zajmiemy, tym więcej pieniędzy i sławy spływa na nasze konto. Publiczność również może obdarzyć nas łaską (czytaj: kasą), jeśli damy jej powody do zadowolenia. Aby tak się stało, musimy jeździć szczególnie widowiskowo (na przykład na jednym kole) i brutalnie (rozjeżdżanie ludzi wzbudza największy aplauz). Do dyspozycji mamy szereg trybów gry: Academy, Tournament, Arcade, Empire. Academy to po prostu trening, dający szansę opanowania dość trudnego sterowania. Głównym trybem dla jednego gracza jest Tournament, kariera polegająca na zarabianiu pieniędzy i odblokowywaniu kolejnych drużyn i tras. Arcade to możliwość rywalizacji na dowolnej trasie, ścigając się z trzema zawodnikami. Nie zapomniano także o wielbicielach rozgrywki wieloosobowej. W trybie Empire możemy grać w dwie osoby (jako jedna drużyna lub rywalizując), albo cztery (na podzielonym ekranie, tworząc dwa zespoły).

12 12

Kategoria: Wyscigi
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

City Crisis

City Crisis studia Syscom to kolejny przedstawiciel gatunku gier symulacyjnych. Wcielamy się w rolę pilota śmigłowca, wspierającego działania policji i straży pożarnej. W zależności od tego, którą służbę wspomagamy, mamy do czynienia z trzema trybami rozgrywki. Flight Action to seria testów, sprawdzających nasze umiejętności manewrowania śmigłowcem. Rescue Action jest bardziej skomplikowanym zadaniem, gdyż w pierwszej kolejności musimy zlokalizować ognisko pożaru, później przystępujemy do gaszenia ognia, a następnie zabieramy na pokład wszystkich poszkodowanych, by przetransportować ich do szpitala. Ostatni rodzaj misji, Pursuit Action, związany jest ze współpracą z siłami policyjnymi. Do naszych obowiązków należy odszukanie uciekającego przestępcy, a następnie podążanie jego śladem tak, by naprowadzić na trop wozy policyjne. Wszystkich misji jest dziesięć, a w przypadku osiągnięcia szczególnie dobrych wyników, odblokowujemy kolejne dwa tryby: Disaster i Final Rescue. Gra toczy się na terenie tylko jednego miasta. Aby urozmaicić rozgrywkę, wprowadzono kilka rodzajów helikopterów, różniących się cechami, mającymi zdecydowany wpływ na skuteczność działania (szybkość lotu, łatwość manewrowania, ilość miejsca dla pasażerów, wielkość armatki wodnej do gaszenia pożarów itp.)

12

Kategoria: Symulacje
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Code of the Samurai

Code of the Samurai jest trójwymiarową grą akcji, pod wieloma względami nawiązującą do słynnej serii Tenchu. Gracz wciela się w postać tytułowego wojownika, przemierzając kolejne plansze, likwidując wrogów i rozwiązując proste zagadki. Gracz w trakcie rozgrywki wciela się w postać jednego z członków ugrupowania o nazwie Shinsengumi, czyli swego rodzaju elitarnej samurajskiej policji, złożonej z najbardziej wykwalifikowanych wojowników. Zabawa polega między innymi na zwalczaniu różnorakich aktów przemocy. Kolejne misje są w pewnym stopniu ze sobą powiązane, choć główny wątek fabularny zazwyczaj spychany jest na dalszy plan. Dostępne etapy posiadają wyznaczone główne zadania oraz poboczne questy, których wykonywanie nie jest obowiązkowe.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E.

Codename: Kids Next Door - Operation V.I.D.E.O.G.A.M.E. to gra akcji, przygotowana w oparciu o serial animowany (polski tytuł: Kryptonim: Klan na Drzewie), emitowany na kanale Cartoon Network. Po raz kolejny mali bohaterowie stają do walki przeciwko swoim odwiecznym wrogom. Pamiętają oni, że Toaletor, Pirat Klejbroda, Superdent, Babcia Futruj, Katarator oraz inni nikczemni i podli tego świata nie śpią, obmyślając plan pozbycia się Klanu. Zwłaszcza teraz, gdy złoczyńcy zostali wypuszczeni z więzienia. Każdy z pięciu członków odpowiada za inną funkcję w grupie oraz posiada unikalne cechy, które wykorzystać należy w odpowiednich sytuacjach. Numer Dwa to przede wszystkim wynalazca i pilot, Trója pełni rolę sanitariuszki, Czwórka natomiast jest prawdziwym specem od bijatyk. Te i wiele innych umiejętności przydają się w napotykanych co rusz potyczkach. Przemierzając czternaście leveli pamiętać się powinno o zbieraniu power-upów, przysparzających każdej postaci specjalnych mocy. Oczywiście nie może się odbyć bez wykorzystania specjalnych gadżetów, znanych z serialowego pierwowzoru. Protagoniści do dyspozycji mają m.in. S.C.A.M.P.P. (Mega Laserową Puszkę Po Zupie), F.R.A.P.P.E. (Lodowy Pistolet) czy S.Q.O.O.S.H.E.R. (Wyrzutnię Pasty Do Zębów). Aby przemieścić się do niedostępnych lokacji, członkowie Klanu używają niezawodnego C.O.O.L.B.U.S., w powszechnej nomenklaturze widniejącego pod nazwą autobus szkolny.

12 12 12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Cold Fear

W "Cold Fear" gracz wciela się w oficera straży przybrzeżnej USA Toma Hansena, który otrzymał zadanie spenetrowania, dryfującej w samym centrum sztormu, łodzi rosyjskiej. Akcja rozgrywa się na morzu Berlinga i wszystko wskazuje na to, że owa jednostka pływająca jest opuszczona. Czy jednak na pewno? "Cold Fear" to gra z gatunku survival-horroru z elementami przygody i gry akcji. Tom po dotarciu do statku odkrywa z przerażeniem, że jego łódź zniknęła (a może tylko rozpłynęła się we mgle?), zaś okręt nie jest wcale taki opuszczony na jaki wyglądał przy pierwszym kontakcie. Ktoś, albo coś czai się w przepasanych mrokach... Zadaniem gracza jest wyprowadzenie pechowca ze statku, rozwiązując przy tym zagadkę tego zadziwiającego miejsca. Na każdym kroku czai się strach, a wszechogarniająca ciemność i niepokojące dźwięki docierające zewsząd działają na zmysły gracza i wydatnie wzmagają uczucie zagrożenia i klaustrofobicznego wyobcowania. Grafika doskonale podkreśla ten klimat, jest mrocznie stonowana, skąpana w gęstej jak budyń mgle, poza tym może pochwalić się przeróżnymi efektami świetlnymi oraz złowieszczymi cieniami.

12 12

Kategoria: Horrory
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Commandos 2: Men of Courage

Commandos 2 to gra strategiczno-taktyczna. Ponownie przejmujemy kontrolę nad oddziałem świetnie wyszkolonych żołnierzy i musimy wykonać szereg misji na tyłach wroga. Każdy z komandosów (tym razem mogą to być: Zielony Beret, saper, szpieg, Natasha, snajper, nurek, kierowca i pies!) posiada odmienne, ale wzajemnie uzupełniające się umiejętności, dlatego też jedynie skoordynowane współdziałanie całego zespołu może doprowadzić do pomyślnego zakończenia postawionych przed graczem zadań. Do wykonania mamy dziesięć różnorodnych misji rozrzuconych po całym świecie (Europa, północna Afryka, Azja, Arktyka, itp.), z których każda składa się z kilku mniejszych zadań takich jak: wysłanie meldunku, wykradzenie tajnych dokumentów czy też maszyny szyfrującej Enigma, zniszczenie danego obiektu, wyeliminowanie konkretnej osoby, ucieczka samolotem, itd. Po zebraniu wszystkich kawałków zdjęcia ukrytych w różnych zakamarkach mapy (w szafach, skrzynkach, itp.) otrzymujemy możliwość zagrania w dodatkowe, ukryte levele np. rajd motorówką pomiędzy minami. Nowością w grze w stosunku do poprzedniczek jest możliwość walki wewnątrz budynków a nawet łodzi podwodnej. Zastosowany engine graficzny pozwala na wierne i szczegółowe odtworzenie wszystkich elementów otoczenia: budynków, roślinności, pojazdów, bunkrów, zasieków itd.

12 12

Kategoria: RTS
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film


Masz problem ze znalezieniem jakiegoś tytułu, który ciężko dostać na rynku? Napisz do nas, a my postaramy się zdobyć go dla Ciebie. Działa to na zasadzie: Ty piszesz czego szukasz, podajesz nam kontakt do siebie, a my jak to znajdziemy to dajemy znać, że jest do kupienia i za jaką cenę. Usługa bez zobowiązań.

Wystarczy, że skontaktujesz się z konsultantem, wybierzesz grę, podasz dokładny adres i numer telefonu, zaproponujes godzinę odbioru gry w domu i będziesz mógł cieszyć się nowym tytułem. Dowóz na terenie miasta - 5 zł.

Masz jakieś uwagi, spostrzeżenie, zobaczyłeś błąd na stronie, chciałbyś więcej informacji, pisz do konsultanta.