F.H. AKMA

Gry

Niektóre pozycje maja zwinięte opisy. Aby wyświetlić szczegóły produktu kliknij w jego obszarze. Nie wyświetlaj więcej.

Kategoria:

Academy of Champions: Football

Academy of Champions to gra sportowa, traktująca o piłce nożnej, którą swoimi nazwiskami firmują legendy światowego futbolu, Pelé, oraz Mia Hamm, jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii tej dyscypliny sportu. Myli się jednak ten, kto sądzi, iż opisywany produkt stanowi konkurencję dla serii FIFA czy Pro Evolution Soccer. Twórcy Academy of Chamions podeszli do tematu mniej poważnie, w wyniku czego otrzymaliśmy grę kładącą większy nacisk na szeroko rozumianą rozrywkę, niż będącą symulacją piłki z prawdziwego zdarzenia. Gracz rozpoczyna swoją karierę piłkarską wstępując w szeregi niezwykłej Akademii sportowej (mocno stylizowanej na Hogwart z Harry'ego Pottera - cała otoczka jest zresztą jakby humorystycznym przedstawieniem przygód młodego czarodzieja). Naszym trenerem zostaje wspomniany wcześniej Pelé, natomiast Mia Hamm staje się kimś w rodzaju mentora no i oczywiście koleżanką z drużyny. Tak rozpoczyna się nasza droga do sukcesu - codzienne treningi, poprawianie swoich osiągów, rekrutowanie nowych piłkarzy i wreszcie stworzenie drużyny, która pokona rywali z Akademii i zdobędzie mistrzowski puchar.

12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Action Girlz Racing

Action Girlz Racing to kolorowe, wzorowane na Mario Kart wyścigi gokartów na wesoło, w których za kierownicami niewielkich, ale szybkich pojazdów zasiadają dziewczyny z popularnej na Zachodzie serii komiksowej Action Girl. Zasady rozgrywki są proste. Startujemy w wyścigu, a zwycięzcą zostaje ta osoba, która pierwsza dotrze do mety i warto zauważyć, że wcale nie musi zdobyć tego miejsca w czystej walce. Po drodze bowiem napotykamy różnorodne przedmioty, które pozwalają naszej bohaterce skorzystać z różnych rodzajów broni, otoczyć nasz pojazd tarczą ochronną, a nawet włączyć turbo, które przez krótki czas pozwoli nam jechać z niesamowitą prędkością. W grze znalazło się pięć różnorodnych tras, wiodących nas przez tak odmienne lokacje jak bajkowa kraina, letni kurort wypoczynkowy czy też nawet szkolne korytarze. Każdą z nich możemy odwiedzić zarówno podczas dnia, jak i w nocy. Naszym kierowcą może zostać jedna z ośmiu bohaterek, która zasiądzie za jednym spośród ośmiu pojazdów, charakteryzujących się inną prędkością, przyspieszeniem oraz swobodą prowadzenia. Dodatkowo możemy wybrać dla naszego gokarta jeden z trzech rozmiarów silnika. W Action Girlz Racing twórcy zamieścili trzy tryby rozgrywki: wyścigi na czas, pojedynczy wyścig na wybranej trasie oraz turniej, w którym konkurujemy z innymi dziewczynami, walcząc o medale. Wprowadzenie do gry trzech poziomów trudności sprawiło, że mogą się nią bawić zarówno początkujący jak i doświadczeni gracze. Sama rozgrywka przedstawiona została w 3D. Akcję obserwujemy standardowo zza pleców naszej postaci, jednak mamy możliwość zmiany kąta kamery na taki, który bardziej nam odpowiada. Grafiki nie można nazwać oszałamiającą, ale jest kolorowa i powinna zadowolić młodszych graczy.

12

Kategoria: Wyscigi
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

All Star Cheerleader

All Star Cheerleader pozwala graczom wziąć udział w zawodach cheer, łączącą tradycyjne tańce cheerleaderek, oraz odmiennych rodzaji gimnastyki i opartych na pracy zespołowej drużyny. Gracze tworzą własne avatary. W grze masz za zadanie dopingować i ćwiczyć ruchy taneczne,a także konkurować z poszczególnymi członkami zespołu i ostatecznie konkurować z innymi grupami. Celem każdego zawodnika jest stać się kapitanem swojej drużyny i ostatecznie doprowadzić do zwycięstwa we wszystkich konkursach.

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

All Star Cheerleader 2

All Star Cheer Squad 2 to prosta gra zręcznościowo-muzyczna, w której wcielamy się w postać trenera ekipy cheerleaderek. Główną atrakcją omawianej gry jest opcja przygotowania pełnej choreografii występu zespołu, a następnie odtworzenie zaplanowanych układów tanecznych bezpośrednio na scenie. Do naszej dyspozycji oddano bogaty zestaw ruchów oraz utworów muzycznych, które możemy na dodatek w pewnym stopniu miksować, komponując w ten sposób bardziej unikalne melodie. Właściwa rozgrywka polega na wykonywaniu ruchów zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi w dolnej części ekranu, a do tego celu możemy wykorzystywać Wii Pilota lub deskę Balance Board. Warto dodać, że w porównaniu z pierwszą częścią gry, zadbano o bardziej przemyślany system nagradzania drużyny za jej osiągnięcia.Podstawowy tryb zabawy w All Star Cheer Squad 2 stanowi rozbudowana kariera, w której przystępujemy do serii pokazów, organizowanych w czternastu lokacjach rozrzuconych po całym świecie. W nagrodę za odnoszenie kolejnych zwycięstw zyskujemy sławę i odblokowujemy sobie dostęp do bardziej prestiżowych turniejów. Oprócz tego możemy liczyć na kilka trybów multiplayer stworzonych z myślą o maksymalnie czterech graczach.

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz/multiplayer
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Ashes Cricket 2009

Zabawa w Ashes Cricket 2009 opiera się na trzech obowiązujących współcześnie konkurencjach. Główną z nich są praktykowane od ponad wieku mecze testowe. Ich człon skupia się na walce o tytułowe trofeum The Ashes, podczas której obierzemy stronę angielskiej bądź australijskiej reprezentacji narodowej. Oprócz nich w szranki o inne puchary stanie pozostałe osiem drużyn z całego świata. Obejmują one przedstawicieli RPA, Indii Zachodnich, Nowej Zelandii oraz Bangladeszu. Warto dodać, że ta forma rozgrywki trwa około pięć dni i może pochłonąć naprawdę sporo sił. Drugi tryb opiera się na założeniach jednodniowych meczy, których początek sięga wczesnych lat 70. Trzecia opcja to wprowadzone 6 lat temu krótkie, trzygodzinne potyczki w postaci Twenty20. Wszystko to rozegra się na osiemnastu najbardziej charakterystycznych stadionach umiejscowionych w dwunastu krajach wchodzących w skład federacji ICC. Zasady rozgrywki w Ashes Cricket 2009 są proste. Na owalnym, trawiastym boisku umiejscowiono płaski pas o długości 20,12 metra. Na jego końcu ustawione są bramki w postaci trzech wbitych w ziemię drewnianych słupków. Gracz z atakującej drużyny ma za zadanie trafić w nią rzucaną piłką natomiast wyposażony w drewniany kij obrońca (batsman) stara się ją obronić. Drugi gracz z kijem (non-striker) znajduje się zaraz przy miotającym. Reszta 11 - osobowej drużyny zajmuje pozycję w owalu i obserwuję akcję. Celem gry jest zdobycie punktów (runów), które przyznawane są za celne uderzenia batsmana i non-strikera. Reguły te miały swój początek w średniowiecznej Anglii i są niezmienne od blisko siedmiu stuleci.

12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Avatar The Legend Of Aang The Burning Earth

Akcja The Burning Earth rozgrywa się w fikcyjnym świecie, w którym ludzie zdołali posiąść władzę nad siłami natury. Każda z zamieszkujących krainę osób przywiązana jest do jednego z czterech podstawowych żywiołów. Mamy więc Królestwo Ziemi, Powietrznych Nomadów, Ogniowładnych oraz Wodne Plemię. Przedstawiciele poszczególnych grup są w stanie wykorzystywać dany żywioł do swoich celów, pomagając sobie jednocześnie znajomością popularnych wschodnich sztuk walki. W opisywanej grze ponownie spotykamy walecznego Aang'a, który jest reinkarnacją tytułowego Avatara. Jest on zarazem ostatnim żyjącym członkiem wspomnianych już wyżej Powietrznych Nomadów. Główny bohater ponownie staje do nierównej walki z przedstawicielami Klanu Ognia, tak aby przywrócić równowagę wszystkich sił natury. Fabuła opisywanej gry w bezpośredni sposób odwołuje się do drugiego sezonu serialu. W trakcie zabawy zajmujemy się w głównej mierze ochranianiem Królestwa Ziemi przed atakami Ogniowładnych.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Battle of the Bands

Wyczucie rytmu i odpowiedni refleks zapewnią zwycięstwo każdemu, kto zechce zagrać w Band Mashups. Jest to gra z popularnego gatunku produkcji rytmiczno - muzycznych. Studio Planet Moon Studios stworzyło tytuł wykorzystujący możliwości kontrolera Wii, a jednocześnie bazujący na popularności takich gier jak seria Guitar Hero. W grze znalazło się trzydzieści w pełni licencjonowanych utworów muzycznych. Wśród wykonawców nie zabrakło takich sław, jak The Gorillaz, Tenacious D, The Commodores, Cypress Hill, czy LL Cool J. Co najciekawsze, każda z piosenek występuje w jednej z pięciu aranżacji. Jest rock, funk/hip-hop, country, muzyka latynoska i marszowa. W sumie daje to 150 nieco inaczej brzmiących piosenek.

12 12 12 12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Nowa

Wyświetl film

Boom Blox Bash Party

Boom Blox Bash Party jest kontynuacją gry logicznej przeznaczonej dla osób w każdym wieku. Pierwsza część spotkała się ze sporym uznaniem branżowej prasy, swego czasu nominowana została również do nagrody Interactive Achievement Awards w kategorii najlepszej gry familijnej. Warto też wspomnieć, że w prace nad serią zaangażowany był Steven Spielberg. Zasady prowadzenia rozgrywki w Bash Party pozostały niezmienione, zatem fani oryginalnego Boom Boxa dobrze wiedzą czego po grze można się spodziewać. Ponownie musimy wykonywać określone zadania (najczęściej związane ze zniszczeniem budynku lub innego obiektu na planszy w określony sposób) poprzez tworzenie konstrukcji z bloków o bardzo odmiennych właściwościach. Jednak w dwójce zajęcie to jest jeszcze ciekawsze, gdyż twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka nowych kształtów klocków w tym cylindryczny i klinowy oraz dodatkowe narzędzia pomagające nam w destrukcji takie jak działo czy proca. Ponadto po planszach włóczą się także nowe typy postaci na przykład wirus lub przewoźnik.

12

Kategoria: Symulacje
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Cooking Mama: Cook Off

Cooking Mama: Cook Off jest pozycją,stworzoną z myślą o posiadaczach konsoli Wii i stanowiącą de facto kontynuację wielkiego hitu o tym samym tytule, przeznaczonego dla Nintendo DS. Warto również dodać, że jej głównymi adresatami są przede wszystkim dzieci, aczkolwiek gra gwarantuje dobrą zabawę użytkownikom w każdym wieku. Nikt jednak od razu nie staje się mistrzem w przyrządzaniu wielkich uczt, dlatego aby dostać od Cooking Mamy złoty medal, powinno się z wielką uwagą przestudiować tutorial. Wcielając się w postać kuchareczki należy symulować czynności, wykonywane podczas gotowania - począwszy od krojenia chleba i szatkowania warzyw, poprzez ugniatanie ciasta i ubijanie piany, a na formowaniu i smażeniu kotletów skończywszy. Dokładną realizację tych i wielu innych zadań ułatwia Wii-kontroler. Całość dodatkowo urzeczywistnia realny czas, potrzebny na zrobienie hot-doga, puddingu czy spaghetti. Dlatego zamiast bezczynnie czekać, aż woda w garnku się zagotuje, można pokroić truskawki niezbędne do przybrania placka.

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence to skomplikowana gra przygodowa, w której akcję obserwujemy jest z perspektywy pierwszej osoby. Produkt ten w bardzo wyraźny sposób nawiązuje do słynnego serialu telewizyjnego, w Polsce występującego pod tytułem CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Jest to zarazem piąta już odsłona wydawanej od 2003 roku serii produktów. Nie wprowadza ona do zabawy żadnych rewolucyjnych rozwiązań, wzorując się na sprawdzonych patentach z poprzednich części. Grę tę początkowo zaplanowano z myślą o posiadaczach komputerów osobistych. Z czasem jednak zdecydowano się na przygotowanie konwersji na Xboxa 360 i Nintendo Wii. Co ciekawe, nie jest to jedyna próba wydania gry z tej serii na konsolę. Pierwsza część CSI ukazała się bowiem na pierwszego Xboxa. Wersja przeznaczona na konsolę Wii wyróżnia się przede wszystkim wykorzystaniem innowacyjnego kontrolera, dzięki któremu możemy w prosty sposób rozglądać się czy podnosić przedmioty. Akcja opisywanej gry rozgrywa się w stolicy światowego hazardu, czyli Las Vegas. Podobnie jak w innych grach z serii CSI, wcielamy się w postać niedoświadczonego jeszcze śledczego, asystując pracownikom biura w rozwiązywaniu kolejnych spraw. W trakcie zabawy spotykamy wszystkich głównych bohaterów serialu. Są to między innymi Gil Grissom, Catherine Willows, Warrick Brown, Nick Stokes, Sara Sidle i Jim Brass. Przeważnie jest tak, że w danym śledztwie towarzyszy nam tylko jeden wybrany członek biura CSI. Postać ta może nam udzielać cennych wskazówek, lecz przyczynia się to do obniżania końcowego wyniku punktowego.

12 12 12

Kategoria: Przygodowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

CSI: Fatal Conspiracy

CSI: Fatal Conspiracy to kolejna odsłona serii przygodówkowej na podstawie znanego serialu telewizyjnego, który jest emitowany od wielu lat praktycznie w każdym zakątku świata. Za stworzenie gry odpowiada studio Telltale Games, specjalizujące się właśnie w przygodówkach (Puzzle Agent, Sam & Max). Producent przygotował w przeszłości kilka innych tytułów na podstawie CSI - CSI: Deadly Intent, Crime Scene Investigation: Hard Evidence oraz CSI: 3 Dimensions of Murder. Gra została stworzona na podstawie dziesiątego sezonu oryginalnego CSI i utrzymaną ją w charakterystycznym stylu serialu. Wcielamy się w śledczego ze specjalnej jednostki, który musi rozwikłać pięć powiązanych ze sobą spraw. Scenariusz tytułu został napisany przez autorów serialu, w czasie rozgrywki oglądamy też dobrze znane z telewizorów postacie (np. Raya Langstona granego przez Laurence'a Fishburne'a). W jaki sposób pracują ludzie z CSI? Ta wyspecjalizowana grupa zajmuje się odszukiwaniem i analizowaniem dowodów, zbieraniem relacji od świadków i przesłuchiwaniem podejrzanych. Dokładnie takie zadania stawia przed graczem produkcja studia Telltale Games, które zadbało o odpowiedni klimat i napięcie. Nowy system prowadzenia przesłuchań sprawia, że każde z nich jest przeżyciem samym w sobie. Równie istotne jest badanie zgromadzonych przedmiotów w laboratorium. Standardowo otrzymujemy w nim najnowocześniejsze gadżety, w tym specjalną technologię fotograficzną, która pozwala robić zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości.

12 12

Kategoria: Przygodowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

de Blob

de Blob jest połączeniem gry logicznej oraz prostej trójwymiarowej platformówki. Pomysł na tę grę zrodził się w głowach studentów holenderskiego Utrecht School of Arts i zarazem laureatów jednej z edycji Festiwalu Gier Niezależnych. Ogólne założenia rozgrywki można przedstawić w taki sposób, iż tocząc ogromną kulkę farby doprowadzamy do nadawania różnorakich kolorów znajdującym się w bezpośrednim otoczeniu obiektom. Opisywana gra w bardzo wyraźny sposób wzoruje się więc na kultowej serii Katamari, której kolejne części zawędrowały między innymi na Xbox'a 360, PS2, czy PSP. Za przygotowanie gry de Blob w wersji na konsolę Wii odpowiedzialne jest studio developerskie Blue Tongue. Firma ta w przeszłości opracowała między innymi takie gry jak The Polar Express, czy Jurassic Park: Operation Genesis. Przedstawiany produkt posiada oczywiście pełnoprawny wątek fabularny, który idealnie komponuje się z niepoważnym charakterem rozgrywki, prezentowanym przez ten produkt. Organizacja o nazwie I.N.K.T. wyssała z prezentowanego przez grę świata wszystkie kolory oraz dźwięki. Zadaniem gracza jest więc przywrócenie stabilizacji. W tym celu kontrolujemy ogromnę kulę farby. Ważną rolę odgrywa tu oddziaływanie na znajdujące w świecie gry postaci. Wchodząc w interakcję z tymi osobami sprawiamy bowiem, iż toczona kula zmienia swój kolor. Istnieje też oczywiście możliwość mieszania kolorów. Podobnie jak w grach z serii Katamari, toczony obiekt w miarę przyłączania do siebie nowych obiektów sukcesywnie zwiększa swoje rozmiary, dzięki czemu możemy pokryć farbą większy wycinek świata gry.

12 12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Disaster: Day of Crisis

Disaster: Day of Crisis jest przygodową grą akcji, suto zaopatrzoną w elementy survivalu. Wydana przez Nintendo, a opracowana w studiach Monolith Software produkcja pozwala nam wcielić się w rolę człowieka, zmagającego się z niszczycielską mocą natury. Cieszyć się nią mogą tylko posiadacze konsoli Wii. Jeżeli jesteście fanami takich filmów, jak Pojutrze, Twister i im podobnych, to gra zdaje się być wprost dla was przeznaczona. Miłośnicy szybkiej akcji znajdą w niej również coś dla siebie. Fabuła nie jest zbytnio skomplikowana, ale nie o nią tu chodzi. Oto bowiem przez Stany Zjednoczone w krótkim czasie przetacza się niespotykana dotąd seria kataklizmów, huraganów, powodzi, trzęsień ziemi etc. Cały kraj pogrąża się w chaosie. Władze zajęte przywróceniem porządku i ratowaniem mieszkańców straciły czujność. Doszło do karygodnego zaniedbania bezpieczeństwa, wskutek którego w ręce paramilitarnego ugrupowania przestępczego dostała się broń nuklearna. Nasz bohater (Ray), były żołnierz jednostek specjalnych, wyrusza w celu odbicia broni masowej zagłady. Na drodze stają mu nie tylko bandyci, ale przede wszystkim potężne i nieposkromione siły natury. Zanim udaje mu się cokolwiek osiągnąć, musi dokonać rzeczy niemal niemożliwej - przeżyć. Rozgrywka jest bardzo zróżnicowana. Możemy liczyć na przeżycia, których doznawali dotąd tylko bohaterowie filmów katastroficznych. Wśród oferowanych przez grę atrakcji czeka na nas szaleńcza jazda samochodem po górskim zboczu, w ucieczce przed zabójczym obłokiem piroklastycznym, omijanie zawalających się budynków podczas trzęsienia ziemi, czy też walka o przeżycie w trakcie pochłaniającej miasto powodzi. Dodatkowo adrenalinę podnosi zaawansowana fizyka oraz oddana z detalami oprawa graficzna.

12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Family Trainer

brak opisu

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

I`M A Celebrity...Get Me Out Here !

.

12

Kategoria: Zrecznościowe
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Jenga World Tour

Jenga jest połączeniem gry logicznej oraz prostej zręcznościówki. Tytuł ten bazuje na istniejących w rzeczywistości familijnych grach zręcznościowych, oferowanych przez koncern HASBRO. Zasady zabawy są bardzo oczywiste, ale w prostocie rozgrywki tkwi właśnie całe sedno sprawy. Zadaniem gracza jest rozbieranie zbudowanej z klocków wieży. W oryginale są to zazwyczaj drewniane klocki. Gra nie proponuje jednak takich ograniczeń, oferując wiele różnych odmian klocków (mogą to być nawet sztabki złota). Klocki muszą być wyjmowane jedną ręką i w taki sposób żeby nie zburzyć całej wieży. Podstawowe założenia gry pozostały praktycznie niezmienione w stosunku do oryginału. Przedstawiana gra ma jednak do zaoferowania bogaty wachlarz dostępnych trybów zabawy, zarówno przeznaczonych dla pojedynczego gracza, jak i do zabawy w szerszym gronie. W tym drugim przypadku gracze mogą się na przykład ścigać o to, komu jako pierwszemu uda się wyciągnąć wszystkie klocki. W większości dostępnych trybów należy zwracać baczną uwagę na upływający czas. Na ekranie widoczny jest oczywiście odpowiedni licznik, dzięki czemu doskonale wiadomo, ile sekund pozostało jeszcze na rozebranie wieży.

12

Kategoria: Symulacje
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Link's Crossbow Training

Link's Crossbow Training to strzelanina przedstawiona zarówno w widoku z perspektywy pierwszej jak i trzeciej osoby. Wcielamy się w znanego z serii Zelda Linka i próbujemy strącać pojawiające się na ekranie obiekty. W grze naszym zadaniem jest rozwijanie umiejętności strzelania z łuku. By to zrobić musimy przebrnąć przez szereg testów (mini-gierek) przygotowanych przez twórców. Link's Crossbow Training zawiera trzy główne opcje zabawy. Pierwsza - Target Shooting - to tryb rozgrywki dla początkujących. Na ekranie pojawiają się różnego rodzaju obiekty (np. tarcze), które musimy jak najszybciej zestrzelić. Im bliżej środka trafimy, tym więcej punktów zainkasujemy. Swój wynik można poprawiać poprzez ustrzelenie kilku obiektów po kolei (bez pudła). Warto dodać, ze możemy w trybie FPP przybliżać widok (zoom), co czasami pomaga w strąceniu dalej położonych celów. Drugą opcją zabawy jest Defender, który polega na bronieniu swojej pozycji. Tu z kolei kamera zostaje umieszczona za plecami Linka, którego z różnych stron atakują kolejne grupy oponentów. Główny bohater nie może się poruszać, ale możemy obracać się nim we wszystkie strony. Kierunek ataku wrogich istot obrazuje nam radar umieszczony w rogu ekranu. Na koniec mamy tzw. Ranger Mode, w którym możemy swobodnie poruszać się po planszy. Cały czas namierzamy przeciwników, jednak gałką Nunchuka możemy poruszać się na boki oraz do przodu i do tyłu. To tryb dla zaawansowanych, bo wymaga już niezłych umiejętności w opanowaniu Wii Zappera.

12 12

Kategoria: Strzelanki
Ilość graczy: 1 gracz
Stan: Uzywana

Wyświetl film

MY WORLD COACH DEVELOP YOUR VOCABULARY

Przystępując do gry użytkownik tworzy własny profil podając swoje dane, m.in. imię i wiek. Należy również wybrać jednego z pięciu zaimplementowanych wirtualnych nauczycieli, który przygotowuje codzienne ćwiczenia. Następnie odpowiada się na szereg pytań ("czy znasz dane słowo?") określających poziom umiejętności użytkownika i plasujących go na właściwym miejscu w rankingu. Po zakończeniu części wprowadzającej można przejść do właściwej zabawy.

12

Kategoria: Symulacje
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

NHL 2K10

NHL 2K10 to kontynuacja konsolowej serii gier sportowych, wydawanej przez 2K Sports. Podobnie jak poprzednie części, także i ta staje w szranki z konkurencyjną hokejową produkcją od Electronic Arts, a dokładnie NHL 10. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest studio Visual Concepts, któremu w procesie developingu pomagał Alex "Ovi" Ovechkin. Hokeista ten brał między innymi udział w sesjach motion capture, dzięki którym twórcy mogli przenieść jego charakterystyczne zagrania do gry.

12 12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Pro Evolution Soccer 2008

Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2008 to kolejna odsłona cieszącej się dużą popularnością serii gier traktujących o piłce nożnej, a jednocześnie pierwsza, która ukazała się na konsolę Wii. Deweloperzy z korporacji Konami przyłożyli się do tego, by przystosować znaną z wersji na komputery PC i inne konsole mechanikę rozgrywki do unikalnego sterowania za pomocą Nunchuka i Wii-mote'a. Podobnie jak w przypadku wersji na inne platformy sprzętowe w PES2008 zaimplementowano system Teamvision. Dzięki niemu sztuczna inteligencja zawodników potrafi dynamicznie dostosowywać się do stylu gry użytkownika. Innymi słowy, wirtualny rywal wyciąga wnioski ze swoich błędów i próbuje rozmaitych wariantów ofensywno-defensywnych. Wymusza to stosowanie przez gracza zróżnicowanej taktyki, co wyraźnie zbliża zabawę w cyfrowym świecie do rzeczywistości.

12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Samba de Amigo

Samba de Amigo to gra muzyczna, nawiązująca do rytmów tytułowej samby. Jest to zarazem remake produktu pod tym samym tytułem, który w 1999 roku pojawił się w salonach gier, a rok później zawitał również na konsoli Dreamcast. Tam też doczekał się pełnoprawnej kontynuacji. Opisywany produkt cechuje się bardzo prostymi zasadami zabawy, wykorzystując jednocześnie możliwości oferowane przez kontrolery konsoli Wii. Platforma firmy Nintendo jest jedyną platformą docelową dla Samba de Amigo. Za przygotowanie tego remake'u odpowiedzialne jest studio Gearbox Software, znane między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Ogólne założenia rozgrywki są dość jasne. Wii-pilot oraz Nunchuk zastępują znane z pierwotnej wersji programu marakasy, czyli swego rodzaju grzechotki. Kontrolerem należy potrząsać w rytm muzyki, zapoznając się jednocześnie z ukazywanymi na ekranie wskazówkami. Równolegle należy zadbać o to żeby symulujący grzechotkę kontroler znalazł się w jednym z ukazanych miejsc, na przykład na wysokości ramienia. Nie mniej istotne jest zgranie wszystkich ruchów w czasie, tak aby docelowo poprawić swój wynik punktowy.

12

Kategoria: Symulacje
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Spectrobes: Origins

Spectrobes: Origins to połączenie elementów gier akcji i przygodówek, osadzone w klimatach SF. Historię opowiedzianą w poprzednich odsłonach Spectrobes poznajemy w serii retrospekcji najważniejszych wydarzeń, aby następnie przenieść się do głównego wątku fabularnego Origins. Gracz ponownie wciela się w postać oficera imieniem Rallen, dowodząc podczas walk olbrzymimi kreaturami -tytułowymi Spectrobami. Naszym zadaniem jest ocalenie świata przed morderczą rasą Krawl, ale aby osiągnąć ten cel musimy odnaleźć wszystkie Spectroby, których twórcy przygotowali około 100 rodzajów. Pierwszą, widoczną nowością w stosunku do poprzedników, jest przedstawienie świata w trójwymiarze. Kolejna to nieco zmodyfikowany system bitewny - przyzywane monstra walczą u naszego boku korzystając z mocy, które daje im reprezentowany przez nie żywioł. Przykładowo lodowy potwór może zamrozić przeciwnika, dając nam okazję do wyprowadzenia serii ciosów. Z drugiej strony, umiejętne opanowanie kontrolerów Wii pozwala na odblokowania ataków specjalnych naszych podopiecznych, dzięki czemu mogą one skuteczniej razić przeciwników. Spectroby nie są jednak jedyną bronią przeciwko Krawlom. Nasza postać korzystać może bowiem również ze wszelkiego rodzaju mieczy, blasterów, rękawic mocy czy toporów.

12 12 12

Kategoria: Akcja
Ilość graczy: 1-2 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

The Bigs

The BIGS charakteryzuje się szybką, zręcznościową akcją oraz przemyślaną, dopracowaną mechaniką rozgrywki. Wszystkie charakterystyczne elementy meczy baseballowych przedstawione są tak, aby dostarczyć jak najwięcej emocji. Łapanie piłki przelatującej nad murem, dramatyczne wślizgi, czy wspaniałe uderzenia "homerun" prezentowane są w formie efektownych animacji. Podczas meczy możemy nawet zbierać power-upy, które zwiększą moc naszych zagrań. Całość przedstawiona jest w zabawnej konwencji: na przykład mocno wybita kijem piłka w locie zamienia się w pocisk rakietowy. Tryb kariery pozwala na wcielenie się w początkującego gracza baseballowego, którego musimy poddawać ciągłemu treningowi (wszelkie ćwiczenia zostały przedstawione w formie ciekawych mini-gierek). Najważniejsze jest rozgrywanie licznych meczy. Celem jest oczywiście zdobycie mistrzostwa.

12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film

Tiger Woods PGA Tour 07

Tiger Woods PGA Tour 07 to kolejna pozycja, będąca symulacją gry w golfa. Należy ona do znanej serii z tytułowym sportowcem w roli głównej. Nie da się ukryć, iż Wii doskonale nadaje się do tego typu gier ze względu na rewolucyjne rozwiązanie w sterowaniu. Moc, drzemiąca w kontrolerze wspomnianej konsoli, pozwala na zmaksymalizowanie doznań gracza i dokładne wykonywanie poszczególnych sekwencji ruchów, a intuicyjny interfejs nie sprawia problemów nawet początkującym graczom. Nachylając Wii-pilota w odpowiednią stronę ustawia się piłeczkę i wybija się ją daleko w pole. Siła uderzenia zależy od natężenia poszczególnych gestów. W omawianej edycji przygotowano szeroki wachlarz sposobów na doskonałą rozrywkę. Użytkownik ma okazję do sprawdzenia posiadanych umiejętności w ośmiu wyzwaniach stricte zręcznościowych. Można także stanąć do rywalizacji w jednym z osiemnastu prestiżowych konkursów. Zajmując konkretne miejsca na podium w zawodach danego sezonu otrzymuje się odpowiednią liczbę punktów, dającą szansę na zdobycie miana popularnego golfisty. Oczywiście nie zapomniano o miłośnikach rozgrywek wieloosobowych - specjalnie dla nich zaimplementowano dwanaście zróżnicowanych zabaw. Mniej wprawionym graczom zaoferowano tutorial, wyjaśniający sprawy techniczne. Zupełnie nową opcją jest rywalizacja zespołowa, sprawdzająca sterowaną drużynę w starciu z zespołem gwiazd. Zanim jednak stanie się z nimi w szranki, należy stworzyć ów team, odpowiednio go przeszkolić oraz doprowadzić na szczyt, pokonując słabszych. Rzecz jasna przyłączyć się można do najlepszych, wśród których znajdują się takie licencjonowane kluby, jak chociażby Glen Abbey, Spyglass Hill, St Andrews czy Bandon Dunes.

12

Kategoria: Sportowe
Ilość graczy: 1-4 graczy
Stan: Uzywana

Wyświetl film


Masz problem ze znalezieniem jakiegoś tytułu, który ciężko dostać na rynku? Napisz do nas, a my postaramy się zdobyć go dla Ciebie. Działa to na zasadzie: Ty piszesz czego szukasz, podajesz nam kontakt do siebie, a my jak to znajdziemy to dajemy znać, że jest do kupienia i za jaką cenę. Usługa bez zobowiązań.

Wystarczy, że skontaktujesz się z konsultantem, wybierzesz grę, podasz dokładny adres i numer telefonu, zaproponujes godzinę odbioru gry w domu i będziesz mógł cieszyć się nowym tytułem. Dowóz na terenie miasta - 5 zł.

Masz jakieś uwagi, spostrzeżenie, zobaczyłeś błąd na stronie, chciałbyś więcej informacji, pisz do konsultanta.