F.H. AKMA

Konsole i akcesoria

Gamepad A4Tech X7-T2 Redeemer USB/PS2/PS3

Gamepad A4Tech X7-T2 Redeemer USB/PS2/PS3

Gamepad Redeemer to nowoczesne urządzenie przeznaczone do obsługi najnowszych gier zręcznościowych, sportowych i symulacyjnych. Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, 12 przycisków, funkcja wibracji oraz 2 mini-joysticki czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gier zapewniając wysoki komfort obsługi i pozwalając w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy.

Gamepad TRACER GREEN ARROW PC/PS2/PS3

Gamepad TRACER GREEN ARROW PC/PS2/PS3

Podstawowy gamepad TRACER, super czuly i latwy w uzytkowaniu. Wyposazony w 4 przyciski kierunkowe 8 przyciskow standardowych i 5 przyciskow funkcyjnych. Interfejs USB (kompatybilny ze standardem1,0/1,1/2,0), Plug & Play, zgodny z systemami Window

Gamepad TRACER RED ARROW PC/PS2/PS3

Gamepad TRACER RED ARROW PC/PS2/PS3

Podstawowy gamepad TRACER, super czuły i łatwy w użytkowaniu. Wyposażony w 4 przyciski kierunkowe 8 przycisków standardowych i 5 przycisków funkcyjnych. Interfejs USB (kompatybilny ze standardem1,0/1,1/2,0), Plug & Play, zgodny z systemami Windows

ESPERANZA VIBRATION GAMEPAD EG106 PS2/PS3/PC USB

ESPERANZA VIBRATION GAMEPAD EG106 PS2/PS3/PC USB

Funkcjonalny gamepad z wibracjami.

Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) oraz 8 kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości funkcji w grach. Silniki wibracyjne wytwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry. Łatwa instalacja.

Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7.

Kabel Component AV

Kabel Component AV

Wspiera on odtwarzanie Standard Definition (SD, 576i) dla PlayStation 2 i PlayStation 3, oraz High Definition (HD, do 1080p) dla PlayStation 3. Przewód Component AV jest kompatybilny z większością odbiorników telewizyjnych wyposażonych w wejścia Component AV* (Y, CB/PB, CR/PR).

Przewód Component AV posiada również wtyczki lewego i prawego kanału audio, co umożliwia bezpośrednie podłączenie dźwięku do wzmacniacza zestawu audio. W przypadku podłączania PlayStation 3 do telewizora kompatybilnego z High Definition, przewód Component AV ustępuje tylko przewodowi HDMI.

Kompatybilny tylko z konsolami PlayStation 2 i PlayStation 3.

KARTA PAMIĘCI 64MB

KARTA PAMIĘCI 64MB

Karta umożliwia zapisywanie stanów gier z PlayStation 2. Pojemność karty wynosi 64 MB bez kompresji, dzięki czemu zapiszesz aż 8 razy więcej danych od standardowej karty. Na karcie znaleźć mogą się najlepsze wyniki, osiągnięcia, poziomy, powtórki itp. Akcesorium jest kompatybilne z każdym modelem konsoli PS 2.

Przewodowy kontroler do PlayStation 2

Przewodowy kontroler do PlayStation 2

Ten kontroler do Paystation 2 został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić jakość gry. Ergonomiczny kształt zapewniają komfort i kontrolę, której potrzebujesz w grze.

Kabel AV

Kabel AV

Przewód AV (zintegrowane audio/video) umożliwia przesłanie dźwięku i obrazu z systemu PlayStation do telewizora.

Wspiera on odtwarzanie Standard Definition (576i) i jest kompatybilny z większością odbiorników telewizyjnych*. To solidne połączenie jest alternatywą dla adaptera RFU oraz przewodu Euro.

Kompatybilny z pierwszą PlayStation, PlayStation 2 oraz PlayStation 3.

Złącze Euro 3xgniazda RCA+SVHS+przełącznik

Złącze Euro 3xgniazda RCA+SVHS+przełącznik

Złącze wtyk Euro - 3x RCA, SVHS, in-out